Velká šestka (2014)

Každej by chtěl svýho Baymaxe... Nadprůměrnej animák odsejpající v super tempu s úžasným koncem.

Interview (2014)

Šel jsem do toho jako do poslední Rogenovi šance to u mě zachránit. A ten pablb to dokázal. Konečně jsem se zas jednou u komedie bavil. Franco byl výbornej: ale s delfínama mluví, ne?

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Čistej průměr. Vizuál je opět super, možná i lepší, než v prvním filmu, ale to ho dobrým bijákem nedělá. Zápletka s J.G.Levittem vyšla úplně vniveč, prostě zbytečná. Rolička B.Willise byla trapná a kozy Evy Green to nezachránili. A sakra proč je neukázala i J.Alba? Prej striptérka.haha

Šéfové na zabití 2 (2014)

Hrozná kravina, tři čtyřicátníci, co se chovaj jako puberťáci, jsou tu podruhé v akci, která je opět hrozně tupá, bohužel odost míň zábavná, než u jedničky. Jedna za Foxxe, jinak nekoukatelný.

Birdman (2014)

Úžasnej film. Po dlouhý době oscarovej, kterej mě bavil. Michael Keaton (mimochodem to on je pro mě Batman a navždy bude) hraje v podstatě z velké části sám sebe a hraje tak dobře, že jsem měl husí kůži, když v závěrečný třetině předstoupil před publikum. Nutno opravdu vidět, film o hercích, divadle, chlastu, hlasu v hlavě, lásce a ztracený chuti k životu, natočený skvělou kamerou. Mimochodem Edward Norton byl taky výbornej a [spoiler] podlě mě, se na konci opravdu zastřelí a děj v nemocnici už je něco jako sen..

John Wick (2014)

Tak moc sem se na to těšil a tak moc jsem zklamanej. Keanu je můj oblíbenec, ale asi už má to nejlepší za sebou. Ve filmu moc nemluví, když ano, tak aspoň hlásí. Zato rusáci melou pátý přes devátý, vesměs blobosti, až mě to normálně rozčilovalo. Akce ujde, ale v podstatě se neustále opakuje a od závěrečnýho souboje jsem čekal víc.

Pojedeme k moři (2014)

Jedna za Budějky, jedna za to, že je to Mádlova prvotina. Na tři to nevytáhne ani výbornej M.Táborský. Dovedu si představit jinak hoďku a půl u tv. V neděli po obědě, proč ne, ale dát to do hlavního vysílacího času, nebo jít na to dokonce do kina? Nesmysl..

Špinavý prachy (2014)

Slabší čtyřka, ale i tak nemůžu míň. Je to taková jiná kriminálka, pomalu odsejpající a krystalizující až do samého závěru. Hardy v pro něj nestardartní roli, překvapivě dobrý.

500 dní se Summer (2009)

Nedokoukal sem, cca v padesátý minutě to přítelkyně vzdala, ja jsem tomu dal ještě pět minut, ale vzdal sem to. Velká nuda. Málokdy se stává, že mě nezajímá, jak film dopadne..

Equalizer (2014)

Denzel jako vždy všechny sejme, takže jediný na co ve filmu čekáte je, jakým způsobem. Nelíbily se mi ty zbytečný zpomalovačky a taky finále v hobby marketu. Plus nebylo vysvětleno, jak ho ten "rusák" našel.