Zmizelá (2014)

Konečně někdo ukázal, jak s námi ženy manipulují. Parádně jsem se bavil, hltal každou minutu a ke konci byl naštvanej, ze nepřidali ještě půlhoďku. Rosamund Pike, jednička s hvězdičkou.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Toto už točit neměli. Jediný dvě pozitivní věci jsou Banderas a Snipes. Jinak to byla nuda a i v tej šílený závěrečný snad čtyřicetiminutovce, jsem zíval nudou. Dobrý pro kluky, pro mě už ne. Slabší tři.

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Jeden z nejzábavnějších pořadů o vaření vůbec. Bohužel hodnotim ale takto. Přestože je to skvost tv nova.

Želvy Ninja (2014)

První třetina plná kecú o ničem, tak nudná, že sem to chtěl vypnout. Pak se to rozjede v celkem zábavnej akční filmeček. Už to ale nejsou ty tmnt co sem znal..

Strážci Galaxie (2014)

Námět nic-moc, technická a vizuální stránka výborná a fakt sem se několikrát zasmál, opravdu lepší, než všechny letošní komedie dohromady.

Predestination (2014)

Dobrý, nic než dobrý. Všechno už sem tak někde viděl, až na jakéhosi babochlapa, či jak tu osobu nazvat. V tom to bylo zajímavý, ale v první hodině bylo až moc kecú a. A pak to skončilo.

Interstellar (2014)

Tak já Vám nevím, jako bylo to hezký, gradující, překvapivý, časově o roky jinde :) Ale něco tomu chybělo pro plný počet. Jsou prostě lepší sci-fi filmy. Na můj vkus málo napětí, až na dvě-tři scény. Pár scén bylo úplně zbytečnejch a pár střihů poměrně málo logickejch. Nic na tom nemění to, že jde o skvělej a chytrej film, na kterej se podívám i podruhý, potřetí, apak třeba změním hodnocení.

Sousedi (2014)

Až moc přehnaný, mi chtěj jako amíci nabulíkovat, že když budu mít v baráku každej den pařbu, že to police zatrhne až potom, co skoro podpálim police auto i s řidičem? Jako puberťák se u toho bude mlátit smíchy o zem, ale Rogenovi už je přes 30, moh by už taky začít točit zábavu pro starší..

22 Jump Street (2014)

Po dementní Apokalypse v Hollywoodu sem dal zas komedii šanci a vyplatilo se. Skvěle to klapalo jako v jedničce, hlavní dvojice se skvěle doplňuje a Ice Cube při večeři je taky výbornej. Richard Grieco na samém konci potěšil.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Docela nuda. Je vidět, že je to režisérova prvotina, je vtom spoustu hluchých míst a spousta zbytečnejch záběrů na Angeliny obličej a oči, dohromady by to dalo dobrou desetiminutovku. Fajn je krátká stopáž a celkem slušný finále.