X-Men: Budoucí minulost (2014)

Hodně dobrý, promyšlený a zbytečně akčně nepřehnaný. Už sem myslel, že mě Magneto ničím nepřekvapí, ale (spoiler) zvednout celej stadion, to byl super úlet. Jen škoda, že tam ten nejvíc rychlej týpek nebyl po celej film, ten mě fakt bavil a scéna v kuchyni, to byla paráda. Snad bude tahle série s mladejma x ještě pokračovat.

Godzilla (2014)

Nebylo to vůbec špatný, jako samozřejmě dost pro děti, kterym nevadí zhovadilej scénář a občasná nesmyslnost v ději. Ale já se celkem bavil. Plus za to, že se to malinko drželo Japonskejch originálů.

LEGO® příběh (2014)

Díky tý hraný časti v závěru dávám "jen" 4hvězdy. Film jako takovej je plnej skvělejch nápadů, akce a napětí. Všechny postavičky pořád hláškujou a třeba Batman, to je úplně nejlepší super hláškař :) Je to i místy docela drsný, ikdyž vlastně jde jen o lego.

Na hraně zítřka (2014)

Cruise se tak nějak stává scifi akční legendou.. Tyto filmy s Tomíkem mají lecos společnýho, nevím jestli je to hercem či kým, ale baví mě to a to ho nějak zvlášť nemusim. Na hraně zítřka není vyjímkou, je to chytrý-akční a i vtipný, s perfektní Emily Blunt. Čekal sem ale lepší finále. .

Transcendence (2014)

Myšlenka výborná, provedení lehce béčkový. Scénář je tak moc děravej, trošku nerozumim tomu, proč to pustili do kin.. Vlastně ano, hraje tam Depp. Nebo spíš teda hlavně mluví z obrazovky. No a ten závěrečnej útok jedním dělem, střílejícím kamsi do pole, no to už sem fakt kroutil hlavou. Slabší trojka.

Noe (2014)

Tak já vlastně nevím, co toto mělo bejt. Tak buď natočím velkolepej katastrofickej film, nebo silnej, vyprávějící se biblickej příběh. Toto je ale řídkej odvar z obojího. Je to hrozná nuda, hrozná zbytečnost a hrozná uřvanost!

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Co se vám na tom nelíbí to fakt nechápu. Spiderman je přesně tak "dětskej" jako v comicsu, kterej sem před dvaceti lety četl, nebylo jich málo a pořád je mám. Řeší vztahy se slečnou atakdále, jen ještě nefotí do novin. A proti němu asi nejsilnější zloduch, ze všech sérií... Akční scény jsou tak vymazlený, že sem opravdu koukal. Podobný naposled jen u Supermana, nebo Avengers. A teď SPOILER: proč nechali tu jeho holku umřít, to mi fakt hlava nebere. S tím mě opravdu nas..li.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Kdyby tam nelítal ten černoch, ala Icarus, ala Iron man, kterej úplně zbytečně odpoutával pozornost od hlavního hrdiny, tak bych dal snad i za 5hvězd. Jinak to ale krásně odsejpalo, akce střídala akci. Scarlett je sakra koukatelná a třetí díl, díky tomu konci, se bude co nevidět natáčet. Zábava, kterou od těhle filmů čekám, se dostavila, spokojenost.

Signál z neznáma (2014)

V podobném duchu jako Love. Možná i o fous lepší. Pointa i zpracování perfektní. Škoda toho začátku, kterej byl natočenej tak trochu jako studentskej film, ale nakonec mi to vlastně ani nevadí. Takže se těším na další Eubankův film, protože on dokáže z minimálního rozpočtu, natočit opravdu krásný filmy. Škoda jen, že na to českej distributor kašle a nepošle to ani na blu-ray, natož do kina!

Já, Frankenstein (2014)

Jedna za Aarona, tím to pro mě hasne. Takhle tupej a blbej film sem dlouho neviděl. Těšil sem se na oddechovou řežbu a místo toho sem viděl jen lítající plameny. A proč to bylo zasazený do "dnešní", ikdyž trochu zvláštní doby, to mi hlava nebere.