Bestie (2003)

NOVA CINEMA HD (4:3) - Jedna z posledních Seagalovek, která mi chyběla do sbírky. Ani nevím, proč jsem se Bestii tolik let vyhýbal. Po dnešku mohu říct jediné...Na pohodu :-) Seagal mě bavil. 67%

Věčně mladá (2015)

Kýč. Ale celkem dobrý kýč. Nejprve jsem měl nutkání dát jen tři, přece jen to byl hodně laciný a skoro trapný film, ale nakonec zejména díky Fordovi ty 4 nechám. 70% (with J.)

Gangster Ka: Afričan (2015)

Bohužel slabší než první díl. Ten byl atraktivnější, uvěřitelnější a dění na Seychelách mi tolik neučarovalo jako dění v ČR. Čermák i zde zahrál svou roli na jedničku, o tom žádná a i vyprávění Bjelaca mi nevadilo, ale zkrátka už to nemělo takové grády. Těsné 4 hvězdičky. 70% (with J.)

Insidious 3: Počátek (2015)

Jednoznačně sestupná tendence, kdy trilogii vévodí jednička, dvojka se snaží, ale už se dost opakuje a trojka sice s jinými herci, avšak už je to ryze průměrná hororová záležitost, kterých tu máme stovky. Bez těch zvukových efektů byste se moc nelekali. 60%

Insidious 2 (2013)

Dal jsem si hned po jednotce pokračování a jak jsem u jedničky zvedal procenta a byl spokojen, tady už jsem tolik spokojen nebyl. 69%

Zakázané uvolnění (2014)

What tha fuck was that? :-D Nebýt rozhovorů Sokola a toho druhého, byl by to téměř opad. Tohle se Hřebejkovi moc nepovedlo. 45%

Útěk z Absolomu (1994)

NOVA CINEMA HD - Kvalitní béčkový film s béčkovými herci a do toho ten český dabing, kdy všechny postavy dabuje snad jen 5 lidí :) Ale to vše k tomu patří a já toto v rámci sci-fi akční z 90. let řadím mezi špičku. 70%

Legendy zločinu (2015)

Tohle mě celkem zklamalo. Hardyho charisma má mega sílu, o tom žádná. Ale na 130 minut to prostě nestačí. Akcí je tu prachsprostě málo a i jako životopisný film to nemá téměř žádnou hodnotu. Zejména mi tam chybělo, jak si skutečná dvojice gangsterů vydobyla svou pozici, resp. jejich začátky. Proto říkám jen dobrý a jak všichni víme, dobrý, je vždy jen za tři. 66%

Stážista (2015)

Hodně příjemný film, opravdu. Bodl mi a v tom to je - pokud budete na dvojici Niro+Hathaway naladěni, dostane se vám duši hladící film, kde se často zamyslíte nad vlastním životem. Doporučuji. 75% (with J.) // (12.5.2018) NOVA - Stále fajnový snímek, který potěší a pohladí. 75%

Špión (2015)

Magořina! :-D Chudák Jason :)) Ale docela to šlo, některý fóry byly na pohodu. 65% (with J.)