Tenet (2020)

Po delší době zas jedna pěkná sci-fi pecka. Sice má 2 a půl hodiny, ale to mi vůbec nevadilo. Sice jsem občas trošku tápal, ale to mi taky vůbec nevadilo. Rád se na to po čase podívám znova. (prča bude, až to koupí a odvysílá nějaká naše komerční TV stanice, protože s prokladem reklam každejch 20 minut z toho bude ten správnej "celovečerák" :-)))

Poseidon (2006)

Ten starej s Hackmanem byl lepší.

Cesta kolem světa (2020) odpad!

Pánové se snažili bejt vtipný za každou cenu a tím celej cestopis totálně zabili. Pavlásek se měl držet stand-up comedy, šlo mu to dobře. Ale prachy jsou holt prachy, co? Když někdo nabídne štěk v nějakým sajrajtu, proč si za pár desítek tisíc nezaštěkat třeba v odpadu typu Špindl nebo Sezn@mka. Ale jo, proč ne, něčim musí zaplatit nájem. Ale na víc prostě nemá a nikdy mít nebude. Není a nebude herec.

Svatba na první pohled (2020) (pořad) odpad!

(viděl jsem jen části některých dílů první řady, na celý díly nemám žaludek) Jako "sociální experiment" (nebo jak to nazývaj) bych to bral. Proč nezkusit jestli by si dva lidi rozuměli jen proto, že mají na papíře nějaký názorový shody, jakési shody dle DNA (metodika ???), jestli jim voní/smrdí partnerovo triko (wtf?) apod. Ale udělat "sociální experiment" jako reality show? Jistě, pro prachy všechno (jak producenti, tak účastníci), V první řadě je vidět snaha vydělat na divákovi a vcelku všechno se tomu podřizuje. Ta snaha vydělat je tak do očí bijící, že "sociální experiment" ustupuje do pozadí. Nebo spíš do prdele. Je celkem "fascinující" kolik lidí to žere, myslej, že to je doopravdy, někomu fanděj, někomu ne. A pořád jim nějak nedochází, že je to celý jen šaškárna a způsob, jak přitáhnout nováckýho diváka (=člověka s IQ šustící trávy) k obrazovce a nacpat mu reklamu. Původně jsem dal jednu hvězdu za první tu tzv. "nevěstu". Teď ale upravuji na "odpad", protože už jen z ukázek je jasné, že to fakt nedá sledovat.

2067 (2020)

Trikově a vizuálně celkem solidní, ale to je tak všechno. Vlastně nevidím vůbec žádnej důvod se k tomu kdy vracet.

Bourák (2020)

Pan Jarchovský asi strašně miluje Elvise a jeho dobu, když se snažil napsat opět příběh "něco jako Šakalí léta", akorát posunutej víc do současnosti. Což o to, nápad to byl možná dobrej (pro milovníky r'n'r, Rupperta a vrakovišť), ale výsledek? Nic moc. Přišlo mi, že byla snaha aby to divák bral jako "děsnou srandu" a "skvělou parodii". Na druhou stranu se ale autoři snaží divákovi vnutit nějaká "poselství" a "moudra" a celkově to prostě nefunguje. Včetně happy endu. Úplnej odpad to není, to zas ne. Ale na víc než jednu hvězdu u mě film prostě nedosáhl.

Hvězdná brána: Třetí říše (2018) (seriál) odpad!

Ubohoučké, zbytečné, ale někdo si myslel, že se sveze na dobrém jménu první "Hvězdné brány" a napakuje se. Hovnajz!

Slavnosti sněženek (1983)

Perfektní předloha, perfektní rejža (co si radši sám napsal scénář), perfektní obsazení. Dnes už naprostá klasika a jeden z nejlepších československých filmů. A hergot, teď koukám, že je to už skoro 40 let starej film (je listopad 2020) :-) To ale vůbec nevadí ... P.S.: Pánové Vláčil s Krejčíkem si určitě pořádně užili, že tentokrát nesedí za kamerou a můžou si hrát svoje postavy jak chtějí :-)) Natáčení musela bejt pořádná sranda pro všechny.

Román pro pokročilé (2019) odpad!

Fakt ne, tvl. Vašut přehrává jak v reklamách na Lidl nebo jak kdyby ho právě vytáhli z nějakýho ochotnickýho spolku v Prdelově Lhotě. Ukrutná Marfuša Čvančarová furt jen všude strká ty svoje vytahaný cecky a tlustou prdel (asi si myslí jaká je děsná nymfa). A zbytek je jen reklama, reklama a další reklama. Jo a ještě věčně vožralej Etzler. Kterej vlastně hrál sám sebe. Njn, co taky čekat od paní, která nic než sračky točit neumí. P.S.: A soryjako, Monínec fakt není na horách, ale na jednom kopečku kousek od Prčic (že jo, Jardo :-)))