Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006)

Jednoznačně nejvtipnější díl z celé série prciček. Když se někdo jde dívat na takovýhle film, musí brát v potaz, že to je typická americká, teenagerovská komedie, která nemůže být brána vážně. Já jsem se vážně dobře bavil, přišlo mi to vtipné. Jistě, ve své podstatě je to strašně primitivní a ubohé, ale na odreagování je to dobré.

Interview s upírem (1994)

Upírská klasika, možná je to až moc dlouhý, chvílema se některé scény moc natahují a jsou trochu nudné. Líbilo se mi to, ale jednou to úplně stačilo!

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Na rozdíl od slabší dvojky jsem byl velice mile překvapen. Mělo to vtip, který dvojka postrádala. Opět lituji, že jsem to neviděl v 3D.

Deník Bridget Jonesové (2001)

Vtipná komedie o jedné ženské, která prožívá tak trochu krizi středního věku. A vtom zřejmě tkví kouzlo Bridget Jones, je přirozená. Prožívá strasti a radosti denního života. Všechno, co může potkat i lidi mimo film!

Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

Miroslav Donutil v téhle roli vážně exceluje. Při těch jeho scénách řvu smíchy! Nejde o tom moc psát, musí se to vidět!

Pelíšky (1999)

Pelíšky jsou jednoznačně nejlepší česká komedie! Překvapivě smysluplná a nadmíru vtipná. Hlavně herecké výkony jsou skvělé - Donutil, Polívka, Holubová, Kodet! "Maršal Malinovski!"

Amélie z Montmartru (2001)

Když dokonalá forma potká dokonalý obsah a Audrey Tautou, zrodí se Amélie z Montrmartru - film s nejroztomilejší protagonistkou, který srší pozitivní energii a dokáže pohladit po duši. Jedná se o film s tolika krásnými obrazy, jejichž atmosféra je ještě znásobena podmanivou francouzskou hudbou brilantního Yanna Tiersena.

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Nejklasičtější a nejkrásnější česká pohádka. I když zimu nesnáším, tady tak krásně dokresluje pohádkovou atmosféru, překrásná hudba Karla Svobody. Kam se na naší Popelku hrabe ta americká nána, co jezdí v dýni!

Paříži, miluji Tě (2006)

Hmm... Tak u tohodle filmu je to všechno dost sporné, vzhledem k tomu, že to je vyloženě povídkový film a těch povídek je tu tolik. Samozřejmě, jak to bývá, některé jsou dobré, některé špatné a některé... No, zkrátka, kdyby byl tento film složen z těch lepších povídek, které by byly trochu delší, bylo by to rozhodně lepší, než cca pětiminutové nesmysly střídající se s těmi lepšími povídkami!

Účastníci zájezdu (2006)

Tohle je ještě jedna z lepších čekých komedií, z lepších vtipných komedii! Je to trochu taková tragikomedie. Ale myslím si, že se tenhle filmeček vyvedl, mě teda upřímně rozesměje vždycky, jelikož tu hraje plno mých oblíbených čekých herců. Možná to není vrchol umění, ale nesmí se odepřit, že zahrané je to skvěle, hlavně co se týče dvojic Holubová, Klepl a Fialová, Štěpánková. Palec nahoru!