Bokovka (2004)

Zpočátku vinařská road movie dvou chlapů středního věku z té části slunné Ameriky, kde na vinici narazíte na každé míli. Mají týden jen pro sebe, vychutnávají víno, ženy, snaží se nemyslet na své ženy. Jeden, Jack, zábavně zatrpklý znalec vína a nepíšící spisovatel, na svou bývalou ženu, druhý, Miles, užívající si seriálový a reklamní herec, na svoji budoucí ženu. Vlastně je to jeho loučení se svobodou, které si chce Miles užít a nedovolí Jackovi mu tu jeho náladou kazit. "Road movie" ale velmi brzy končí. A pomalu začínám degustovat z číše jedinečného vinnného vyznání, chytat se za hlavu nad zamindrákovaným Jackem, bezradným v blízkosti ideální ženy, a v poklidném tempu vychutnávat, vyjímečně uvěřitelně zahranou, část života jiných. A mít radost, že život počítá s našimi zásahy.

Dangerous: The Short Films (1993) (video kompilace)

Jackson je prostě perfekcionalista....jen u vlastní osoby skoro až moc.

Michael Jackson: Black or White (1991) (hudební videoklip)

Nehledě k finanční nákladnosti kvůli morphingu i ostatní 3D počítačové animaci (tehdy jedinečné), šlo i o celkem inteligentní klip s Jacksonovým oblíbeným poselstvím.

Moonwalker (1988)

Dlouhý akční videoklip s Michaelem a dětmi nejen pro děti. ...aj lavju, děti... asi opravdu, když si zařídil takovou dobrodružnou exhibici.

Michael Jackson: Bad (1987) (hudební videoklip)

am béd, am bééd - takhle jsem si užíval 80.léta - zlatou éru popu, nejen díky Jacksonovi

Maximální turbulence (1999) odpad!

A já myslel, že k pilotování a k přistání s dopravním letadlem je potřeba něco málo umět. No nejsem já hlupák?

Dokonalý muž, dokonalá žena (1986) (TV film)

Věříš v lásku hory přenášející? Potom povinná půlhodinka nadčasových úsměvných obrázků soužití mileneckého, manželského, většinou zamilovaného, Abrháma a Šafránkové.

Sanitka (1984) (seriál)

"TVŮJ ČAS JE POUHOPOUHÉ PROZATÍM..."

Dobrá Voda (1982) (seriál)

V krátkém čase po sobě byly natočeny dva seriály: "Velké sedlo" - o vodě, "Dobrá voda" - o koních. Tak co chcete? Máte tady původní seriál z éry nedávno minulé.

Absolutní moc (1997)

Vražda, intriky nejvyššího politika a jeho ochranky, spravedlivý (být lépe zahraný, tak i charismatický) lupič v nechtěné roli voyera ve špatnou chvíli na špatném místě a následný hon na kočku a na myš, kde větší roli než zbraně hraje inteligence nerovných protivníků. Ničím inovativní, do kina asi ne, ale u TV uběhne večer v příjemném napětí .