Emoji ve filmu (2017)

Čekala jsem šílenou blbinu, ale ono to tak hrozné nebylo. Žádný zázrak to není, ale rozhodně mě to bavilo. Smála jsem se víc, jak děti. Vlastně kolikrát jsem se zasmála a ony se ptaly co je tak vtipné. Cílová skupina pro většinu vtípků rozhodně nejsou děti, nýbrž puberťáci a millennials, co se orientují v mobilních aplikacích a sociálních sítích. Na děti můžou fungovat maximálně vtipy o prdění a animace. Nápad filmu je originální, ale dalo se z toho vytěžit mnohem více. Vůbec nerozumím tomu, proč je hlavním emoji "meh", který je animačně snad nejnudnější. 4*

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Teda, to byl dlooooouhý film. To si člověk myslí, že nic nového už se stát nemůže a ups, film je teprve v polovině. Ale teda nic nového jsme neviděli. Typický Ethan s typickým týmem a typickou misí. Akce, humor a ještě víc akce. Ethan Hunt Is back!

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (2018)

Ach jo. První dva filmy jsem si užila neskutečně, ale trojka nenabízí nic nového. Většina fórků je ohraná, animace místy až přehnaná a celý příběh silně pokulhává. Zachraňuje to roztomilost některých příšerek a Bob. Jinak bohužel. 2*

Ant-Man a Wasp (2018)

Jedničkou jsem moc unešená nebyla, ale dvojka mně bavila moc. Marvel jse mi nejvíc sympatický tím, jak si sám ze sebe umí dělat srandu, a v tomhle filmu to bylo krásně vidět. Plno humoru, plno Easter Eggs a ucházející děj. Ghost se docela povedla, ale jinak byli záporné postavy dost bez nápadu. Konečně jsme se dočkali Sonny Burche a oni z něj udělají průměrného záporáka bez charisma. Ale jinak to bylo super. Hlavně akce! Ant-man má výhodu. Může z každého všedního prostředí udělat hřiště pro své honičky a akční scény. Z obyčejné kuchyně se tak stává opičí dráha, která je pastvou pro oči. Mid-credit scene zklamala (doufala jsem, že to bude Cassie, kdo se promění v popel). No a postcredit scene byla totální ztráta času. Zvlášť když jsme jí viděli v traileru! 4*

Mission: Impossible (1996)

Klasika. Tenhle film jsem kdysi znala nazpaměť a hrála si na něj. Teď, o několik let později? Ha, stále mě baví, ale teda plno mezer. 4* jsou spíš z nostalgického hlediska.

eXistenZ (1999)

No, nasmála jsem se dost. A víc k tomu asi nemám. Je to zmatené, nechutné, překombinované a ke všemu tak strašně špatné... 2*

Hotel Artemis (2018)

Šílená nuda. Ke konci to lehce zachránila bojová scéna, ale jinak se jen kecá o ničem, pobíhá se po hotelu beze smyslu a obecně se děje úplný nic. K tomu všemu je to ještě neuzavřený příběh a víte prd, co se s kým stalo. Nene. Z kina odcházím otrávená a pěkně unavená... 2*

Bao (2018)

Ha! Kam na to ti tvůrci chodí :D Roztomilé, vtipné, dojemné, ale přece jen trochu matoucí s náznakem kanibalismu :D Žádný extra kraťas. Na můj oblíbená Lava to nemá :) 3*

Mrakodrap (2018)

Pro mě snad letos zatím největší překvapení. Je to sice tuctový akční thriller, ale teda! Bolí mě hruď, jak mi v akčních scénách bilo srdce. Většina záběrů byla dechberoucí a všeobecně dost dobrá podívaná. Uvědomuji se, že to tady nebude populární názor, ale je mi to jedno. Nenudila jsem se ani minutu a i song na konci mě naladil na super odchod z kina. 5*!

Úžasňákovi 2 (2018)

Já jsem zklamaná a můžu si za to sama. Mým velkým očekáváním film prostě nemohl dostát. Ale bavila jsem se, to ne že ne. Jack-Jack byl samozřejmě vynikající a neuvěřitelně vtipný. Bohužel to je to jediné, co si pořádně po prvním vidění pamatuji. Záporák a celá ta Screenslaver zápletka mi byli dost nesympatičtí. Animace, hudba a vše okolo super ale budu si film rozhodně muset pustit znovu, abych si pořádně vytvořila názor. Zatím 4*