Koma (2004)

Ono je to tak na 2,5* a kdybych byla hodná, tak se to na ty tři vyšplhá, jenže se mi po zhlédnutí silně bezkrevného dobrodružství slečny Blbé květinky a slečny Pyčaté svině hodná moc být nechce.

Vražedná hra (2008) odpad!

Tuhle pitomou slátaninu plnou nesympatických debilů a stupidních řečí jsem vydržela sledovat do konce jen proto, že jsem doufala v aspoň jednu efektní smrt na kameru. Nestalo se, všichni chcípli trapně mimo záběr a většina z nich toho stihla zbytečně moc nakecat.

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008) odpad!

Já být orloj, tak po zhlédnutí tohoto paskvilu odlevituji nad Tománkův dům a vybuchnu, asi nejhorší animák, jaký jsem doposud viděla. Ohavné, nepěkně animované postavy, příběh a pověsti to obsahuje pouze v názvu a nad pokusy o humor by se rozplakal i Freddy Krueger.

Živí nebo (ne)mrtví (2007)

Nečekaně zábavné. Dement Luke mi šel sice občas na nervy a pár scén oplývalo drobnou trapností, ovšem jako celek to jako nenáročná komedie docela funguje a za ten milý závěr si to vysloužilo zaokrouhlení na 4*.

Temné patro (2008)

Slátanina v hezkém kabátku opuštěné strašidelné nemocnice. Škoda, že tam vlastně vůbec nestraší, jen se tam občas producírují ohavní členové jedné z nejhorších kapel na světě.

Zombie: Začátek (2007) odpad!

Sestříhat to na hodinu a přidat víc vtipných momentů (granáty, honička v laboratoři) a mohlo to být sice blbé a příšerně natočené, ovšem docela zábavné, takhle je to jen pitomá nuda s pár legráckami. Tak tak, že jsem u toho neusnula.

Maniac Cop (2008) odpad!

Nedivím se, že se žádný remake nakonec nekonal. Na místě autorů původní série Maniac Cop bych tyhle amatéry uplatila, ať prochapadlo tu kameru zahodí a jdou třeba okopávat tykve.

Zlodějíčkové (2007)

Sto a jedna minuta bezvýrazné nudy aneb jak natočit psychologické drama bez jakékoliv dramatičnosti a sebemenší propracovanosti postav či děje.

Rozsudek smrti (2007)

Pateticky uslintaný příběh (některé scény, např. neustále omílaná home videa pro mě byly téměř nesnesitelné), který ovšem naštěstí někdo vycpal dobrou akcí - skvělé honičky, přestřelky i smrti. Kdyby se scénáře chopil někdo jiný než týpek, co pravděpodobně obvykle píše telenovely, mohlo vzniknout něco koukatelnějšího.