Železný Schwarzenegger (1977)

Skvělý dokument, ukazující nejen Arnieho přípravu na Mr. Olympia, ale i rivalitu mezi soutěžícími. 100% :)

Agent bez minulosti (2002)

Skvělý špionážní film, který má napínavý příběh, hodně reálné souboje a pěkně natočenou akci. Povedený začátek série. Damon je jako Bourne nezapomenutelný a je to jeho životní role. Za mě 95% :)

Tango a Cash (1989)

Skvělá akční jízda se spoustou hlášek a našlapanou akcí. Stallone je zde hodně za slušňáka a Russell je jeho pravým opakem. Já mám film hodně rád a dávám 95% :)

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)

Hodně drsné vyobrazení skutečné události, ve kterém je spousta krvavých scén. Akce je de opravdu hodně a postupem filmu hodně graduje. Natočená je pěkně a naturalisticky. Obsazení je uvěřitelné a pěkně zahrané.Atmosféra filmu je tíživá a zároveň napínavá. Já tento film řadím k mým TOP válečným filmům. Hudba pěkně podbarvuje dění na obrazovce. 100% :)

Eurotrip (2004)

Tuto komedii mám hodně rád a vždy se u ní skvěle bavím. Za mě 86% :)

Mizerové II (2003)

Skvělá akční podívaná se spoustou výbušné akce, vtipnými hláškami a pěkným obsazením. Akce je zde smíchaná s humorem stejně jako třeba ve Smrtonosných zbraních. Skvělé pokračování. 100% :)

Rambo III (1988)

Opět výborný akční film se spoustou akce. V dnešní době již klasika žánru. Za mě 90% :)

UFC 202: Diaz vs. McGregor 2 (2016) (pořad)

Means vs. Homasi 5* Krvavá striková řež, která je ukončená TKO. ……….. Lim vs. Perry 5* Opět pěkný a dost jednostranný rychlý zápas ukončený TKO. ……….. (9) Story vs. (14) Cerrone 5* Opět hodně povedený fight ukončený TKO. ………… (1) Johnson vs. (2) Teixeira 5* Tak takhle rychlý KO jsem opravdu nečekal. Pěkná práce. …………. (4) Diaz vs.(c) McGregor 5* Parádní, poněkud jednostranný zápas, i když se Diaz držel a jednu dobu byl i lepší na kardio, ve kterém chybí jen ukončení před limitem. Je to i celkem krvavé. ………… Celově se mi event hodně líbil a i předzápasy nebyly špatné. Za mě 95% :)

Výplata (2003)

Tento film jsem si oblíbil už po prvním shlédnutí. Pěkná herecká sestava zde rozjela zajímavý a napínavý příběh. Akce je zde pěkně natočená a je jí zde celkem hodně. Efekty jsou taky pěkné. Hudební doprovod je také v pořádku. 100% :)

Válka světů (2005)

Pěkně natočená sci-fárna, která má zajímavý příběh a i překvapující konec. Tom Cruise ztvárnil neschopného otce na výbornou a postupem filmu se pěkně mění. Synáček byl fakt na pěst, ale to byl záměr. Efekty jsou i po letech pěkný a mimozemská invaze je pěkně udělaná. Za mě 90% :)