Hulk na neznámé planetě (2010)

Tak já filmu dávám 4* ale mám z toho smíšené pocity. Jako pohádka pěkný, ale že to je příběh Planet Hulk podle comicsové předlohy, kterou v dvojdílné formě vlastním, tak je to hodně překopané, což docela nechápu, když je to pod taktovkou Marvelu. Jako první bije do očí třetí bitva v koloseu, kde není jako záporák Silver Surfer, ale Beta Ray Bill, kterej tu nemá co dělat. Do příběhu ho zakomponovali tvůrci dobře, ale sem prostě nepatří. No a pak je to celý zkrácený s happyendem, kterej k tomuto příběhu vůbec nepatří. Jak jsem se na to těšil, tak z hlediska adaptace jsem spíš zklamán. Jako pohádka pro neznalce předlohy je to určitě povedenej animák s průměrnou grafickou stránkou, která je dostačující. Za mě 70% ale hodně jsem váhal nad menším hodnocení.

Hunger Games (2012)

Tento filmek mi hodně připomínal výborný japonský film Battle Royale. Bohužel není tak akční, vraždy nejsou tak surově natočené a celé je to takové trošku utahané. Nápad není špatný, ale provedení trošku pokulhává. Hlavní hrdinka je v poho, ale její parťák mi moc nesednul. První půlka filmu mi přijde docela zbytečně dlouhá a nějakou dobu trvá, než se film prokouše k akci. Za mě 60% :)

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Už žádná aréna a souboje vybraných jedinců na život a na smrt. Příběh pokračuje a nastupuje partizánská vojna a získávání bojovníků k finálnímu souboji, na který si musíme počkat v posledním dílu. Vývoj postav se mi líbí a dokonce jim i fandím. Atmosféra je zde pochmurná. Naleštěný Kapitol se nekoná, ale jsou zde válkou zdecimované místa plná ostatků lidí a ruiny měst. Jednu nevýhodu film má a to utnutí v nejlepším. Za mě 80% :)

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

Ale jo, zakončení série je povedené. Akce je hodně, pastí také. To co jsem tušil od minulého dílu se stalo. Efekty opět pěkné. Jasné, není to nejnadupanější série, co do akce, ani to není kdoví jak originální, ale mě se to jako celek líbí a určitě zas někdy rád uvidím. 75% :)

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Film pokračuje tam, kde skončil a rozvádí tak dlouhý příběh v podobném konceptu a i tempu. Obsazení se opět povedlo a i nové postavy si člověk oblíbí. Aréna se mi líbí víc, než v jedničce a pasti jsou vypracovanější. Za mě 80% :)

Hustej nářez (2009) (pořad) odpad!

Přiblblý a nesympatický rádoby komentátoři komentují vetšinou rádoby vtipný klipy z internetu. Tohle fakt ne. Za mě 0%.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Parádní seriál, který se mi už sice okoukal, díky neustálýmu opakovaní a sledování mé přítelkyně, ale i tak se jedná o skvělý sci-fi seroš. Některé díly má slabší, ale to jse spíš vyjímka. Efekty jsou dobré a herecké obsazení již legendární. Za mě 90% :)

Hvězdná brána: Atlantida - Vynoření (2004) (TV film)

Povedené uvedení do odbočky hlavní série Hvězdné brány. Je zde pár známých postav z hlavní série, ale jinak to tu přebírají noví hrdinové. Akce a efekty pěkné. Za mě 90% :)

Hvězdná pěchota (1997)

Parádní akční sci-fárna, která mě nikdy neomrzí. Film je obře obsazený, má spoustu krvavé akce a i pěkné efekty, které ale v dnešní době hodně ztrácí na kráse. Za mě 100% :)

Hvězdná pěchota: Invaze (2012)

Hvězdná pěchota se vrací v animovaném pokračování. Johny Rico (nyní generál) a Carmen (nyní velitelka bitevní lodi) se vrátili, aby čelili dalšímu útoku brouků. Sci-fi filmek nabízí pěknou animaci, zezačátku i nějakou tu lehce erotickou pasáž a hlavně masakr jak lidí, tak brouků. Animák se mi hodně líbil a dávám 80% :)