Cruella (2021)

Pekné eye candy. Všetky veci týkajúce sa módy ma veľmi bavili (jarná kolekcia, ó, áno). A moje vlastné spomienky vyvolala časť s Liberty London, kde som pred pár rokmi náhodne stretla Unu Stubbs zo Sherlocka, ktorá sa na mňa usmiala, hah. Ja som nemala nejaké problémy s tým, že niekto ide rehabilitovať mega záporáčku, 101D pre mňa nikdy nebola nejaká milovaná látka, takže som to nebrala ako heresy. Potešila ma aj hudba, Emma T. je naozaj diabolská, John McCrea je super a lepší anglický komorník ako Mark Strong asi nejestvuje. Keby som nedala 3* Mortal Kombat, dám tomuto, ale toto bolo o dosť lepšie, takže 4*. A tých 134 minút ubehlo fakt rýchlo. Ak bude pokračovanie, rada si ho pozriem. (Lumiere - 6.6.2021)

Mortal Kombat (2021)

Asi po pol roku v kine. Zvláštny až neuveriteľný pocit. Áno, mohla som si zvoliť aj niečo lepšie, ale... nebola to až taká tragédia a niektoré veci boli celkom fajn. Ale tak vcelku prinajlepšom priemer. Z ukážok, čo som videla, som čakala trochu viac. Potešilo veľa ázijských hercov a najviac Hanzo. (Cinema City Aupark - 28.5.2021)

Tenet (2020)

Je úplne jedno, že musíte mať rúško, aj keď má film 150 minút, lebo počas prvých 5 minút zabudnete dýchať a nedýchate až do konca. Or it’s just me. Sir Michael zahrial pri srdiečku. Obsadenie brilantné, ako je u Nolana zvykom. A Kenneth Branagh je zviera. Sánka dole. Vnútornosti prehádzané dunením v IMAXe. Teším sa na ďalšiu projekciu. (Cinemax Bory IMAX - 27.8.2020)

A Dog Called Money (2019)

PJ som videla naživo na Pohode a bol to krásny zážitok. Milé vidieť jej sympatických kolegov a najmä ju aj takto akoby trochu viac zo súkromia, aj počas nahrávania aj počas cestovania. A John Parish, hah, ďalší veľmi milý pán, s ním som pred pár rokmi robila rozhovor, tak som si na to pekne zaspomínala pri pozeraní tohto filmu. (Lumiere - Music & Film - 14.1.2020)

Jumanji: Další level (2019)

Pre mňa najlepší moment: púšť a kúštik melódie z Lawrence of Arabia od Mauricea Jarrea. Prvý film ma bavil viac. (Cinemax IMAX 2D - 15.1.2020)

Maják (2019)

(Lumiere - 13.1.2020)

Na nože (2019)

Roxy Music a Bryan Ferry do každého filmu! A naviac, I understood that reference, v tej malej, ale takmer plnej kinosále som len ja pochopila narážku na Hamiltona a to som ho zatiaľ ešte ani raz nepočula. (Lumiere - 18.2.2020)

Parazit (2019)

(Lumiere - 21.1.2020)

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

(Cinemax Bory IMAX 3D - 17.12.2019 - slávnostná premiéra, Cinema City Aupark 2D - 16.1.2020 - slovenský dabing)