• Rodinný

V.I.P. (1998) (seriál)

Jedna je za Pam, ale ináč ma tento seriál nejako nechytá.

Zo zákulisia Markízy (1997) (pořad)

Dávno som pozerával tuto reláciu a niektoré veci ma zaujali a niektoré nie. Dávam 50%.

Lasko: Pěst Boží (2009) (seriál) odpad!

Ukážky sa mi nelubia. Bojím sa pozrieť aspoň jednu časť tohto seriálu.

Naši (2016) (seriál)

Naši pridu k vašim a vaši prídu k našim. Mňa tento seriál celkom fajn baví. Škoda, že ho dávajú len 1 krát do týždňa. Dávam 90%.

Faktor strachu (2001) (pořad)

Niekedy si to pozriem, ale niektoré veci sa nedajú pozerať, tak radšej prepinam. U mna tak za 60 %.

Cesta k ráji (1978)

Nato, že napisal scenár a ešte mal aj réžiu k tomuto filmu, nebolo to zlé. Škoda, že ten Cosmov kamoš si zobral život do tej rieky. Niektoré scény mi pripominaju film "ROCKY".

Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (TV film)

Jak vytrhnout velerybe stoličku a At žiji dichove. Tieto dve rodinne komedie, na ktoré sa dá stále pozerať. Film jak dostat tatinka do polepsovny ma tiež bavil. Bavilo ma to aj preto, lebo tu bol sneh, hlavne dobré hlasky a o zabavu nebola núdza. 100%.

Nezvratný osud 5 (2011)

Dosť dobré vraždy. Dej filmu sa mi trochu nepáčil. Vraždy dosť dobre spracované: most na začiatku, slečna s okom ... U mňa je to za 50%.

Krvavý obchod (2015)

Dosť dobrý film s van Damme, čudujem sa, prečo to nevyšlo na dvd s cz dabingom. Nebol to az taky zly film s nim. Ten začiatok ma trochu nenadchol, ale potom sa to rozbehlo. Pripomínalo mi to na konci film s ním AŽ DO SMRTI. Lebo aj v tomto filme na konci zomrel.