Star Wars: Broken Allegiance (2002)

Není to špatné, ale ani skvělé. Chvilkami mě překvapilo, jak je to dobře zpracované, vzápětí mě dialogy vrátily zpět na zem. No ale ten závěr po titulkách byl dobrý.

Star Wars: Revelations (2005)

Jako fanda SW oceňuju snahu, ale dobrý příběh ani triky nejsou zdaleka všechno. Pro fandu potěšující, pro nefandu: nekoukat !!! 35% = 2/5

Lego Star Wars: The Quest for R2-D2 (2009) (TV film)

Klasicky trhlé a infantilní LEGO video, ale v zásadě perfektní. Vidět Indiana Jonese, jak nakupuje u Jawů, nebo ceduli "Secret bad guy base", to se cení. R2-D2 jako nastrčený agent, který má za úkol tajně získat informace o nepřátelské bitevní lodi, a samozřejmě všichni důležití staří známí z epizod II. a III.

(T)Raumschiff Surprise - Periode 1 (2004)

Tak tahle hovadina těžce balancuje na hranici geniality a naprosté stupidity a už jen proto film stojí za to vidět. Místy jsem se smíchy válel po zemi, místy už jen kroutil hlavou, ale celkově jsem se zabavil. Není to žádná superparodie, ale chvilkami Vás dostane. Hlavně pro znalce SW, ST, SG a podobně. 60% = 3/5

Můj soused zabiják 2 (2004)

Jako pokračování jedničky uspokojivé, ale jinak? Perryho přehrané výstupy jsou někdy vtipné, jindy mi už začínají lézt krkem, ale Willis umí vždy a všude. K příběhu nemám nic. Nemůžu ho hanobit, ale ani pochválit (pokrčení ramen). Čekal bych, že se dvojka bude snažit jedničku strčit do kapsy, ale místo toho ji z kapsy vyndala a vytřepala z ní všechno zbylé, a že toho moc nezbylo. Takže bych řekl, že je to podobné, jako s jedničkou, i když trochu divočejší. 45% = 2/5

Duke Nukem (2010)

Kdyby měl film vypadat taky takhle, tak ať raději nic netočej.

Krakatice (1996) (TV film)

Za horor to nepovažuji, ale jinak se na film dá v pohodě koukat. Je to něco na způsob Čelistí, jen komornější, televiznější. 60% = 3/5

Můj nepřítel (1985)

Je to vlastně takové osobní drama Dennise Quaida na jedné vzdálené planetě, kde se učí sžít s nepřítelem, kterého nakonec najde jinde, než by si sám myslel. I přes dlouhou dobu, která uběhla od natočení filmu, je svět v něm zajímavý a dobře zpracovaný. Příběh je trochu patetický, ale ne zas tolik, aby to člověka přímo odradilo. Není to vyloženě kultovní, ale určitě skvělý film. Nečekejte akci, spíš dobré dialogy a zajímavý děj. 75% = 4/5

Smrtelné zlo 2 (1987)

Dvojka je oproti jedničce mnohem vyspělejší. Není to však v penězích, ani v tricích, ale v prosté hororové atmosféričnosti, kterou tolik neruší parodické sekvence a když ano, tak jen ve vhodných chvilkách. Ruka vydávající podivné skřeky ale stejně není mým šálkem kávy. Druhý film má vše, co dvojka potřebuje. Je odvážnější, vypilovanější, herci se více snaží a hororové scény jsou opravdu hororové tím, že jsou krátké nabo velmi bizarní. 85% = 4/5

Quentin Tarantino's Star Wars (1998)

Nevím, nevím. Dobově dobré, dneska už na míle překonané Sethem Greenem v "Robot Chicken: Star Wars Special"