Černá hodina (2011)

Velice podobné Světové invazi, jenom asi tak tisíckrát lepší..

Bastardi (2010)

Znát je, tak je pověsím za koule na strom a k noze jim dám kamen..

Insidious (2010)

Ani zdaleka ne tak dobré a průlomné, jak se všeobecně tvrdilo. I přes to se však jedná o solidní snímek, který by si žádný správný hororový fanoušek neměl nechat ujít (na podobné téma stále vede Poltergeist).

Titanic (1997)

Zajímavé jak někdo může vyprávět něco kde nebyl...

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Co je na tomto sitcomu vtipného? To se asi už nikdy nedozvím

Karanténa 2: Terminál (2011)

Po ničím zajímavé jedničce, která je pouhou nesmyslnou předělávkou španělského REC, jsem se nechal zlákat dobře vypadajícím pokračováním, Quarantine 2: Terminal. Vzdorovat zombie nákaze v letadlu? Z toho mohla být kurevská zábava, a ze začátku to tak taky vypadalo. Bohužel se však podělalo ve chvíli, kdy piloti bezpečně přistáli na zemi a děj se přesunul do ničím zajímavého terminálu letiště, kde celý příběh padl do nudy, neustálého řevu, sebemenšího napětí a trapného faktu, že do zombie stačí vystřelit tři náboje do hrudi a vše je ok. Horší než první díl, ale tohle alespoň nic nevykrádá.

Helena (2012) (seriál)

Jednu hvězdičku za občas úsměvného Leoše Nohu, jinak je tenhle sitcom katastrofa

Země dinosaurů (1988)

Po dlouhé době jsem objevil název pohádky mého dětství, na kterou si dodnes občas vzpomenu

Když krokodýli pojídali dinosaury (2009) (TV film)

Zajímavý a fascinující dokument, kterého poselství přineslo zásadní zvrat v představách o dinosauřím světě. Snad jediná věc, co se dá vytknout, je směšná animace, která občas vezme štafetu od krásných záběrů krokodýlů Johnstonových a zajímavých komentářů.

Nesvatý (2010)

Podle mého silně podhodnocený snímek.