Čepel smrti (2009)

Tvůrci se trochu nechali inspirovat snímky Scream, I know watch you did last summer a Swimming Pool :D Trochu víc...

Černá hodina (2011)

Velice podobné Světové invazi, jenom asi tak tisíckrát lepší..

Černá smrt (2010)

Tohle prostě nemohlo dopadnout dvakrát nejlépe, a ani to tak nedopadlo. Sean Bean v "hlavní roli", která je mezi nejzanedbatelnými postavami z celého filmu, a nevýrazný Eddie Redmayne v klasické šabloně charakteru, jsou jenom zlomek toho, co vás čeká při přemýšlení nad hereckým obsazením. Nejsměšnějším mužíčkem je tu totiž John Lynch, který možná jenom dostal špatnou roli, ale celou dobu jenom přehrává a přehrává, a jeho postava reaguje na všechno strašně přehnaně a nelogicky (před skupinou zabije někdo jejich druha, jeden z nich řekne "Ale ne", Lynch s nim začne kvedlat a řve "Uklidni se!"). Žeby to byly prvky komedie si osobně vůbec nemyslím. Christopher Smith mě velice, od svého dřívějšího snímku Creep, zklamal a místo kvalitní podívané mi naservíroval nudnou a nezáživnou slátaninu s minimálním počtem kvalitních scén. Jedna z mála věcí, která by se u filmu dala vyzdvihnout, je styl vyvražďovačky, což ale kvůli nesympatickým a nevýrazným postavám nefunguje téměř vůbec. Co by se dále dalo alespoň trochu pochválit? Nic. Tohle bylo prostě hodně zlý, se špatným závěrem a špatnými hereckými výkony. Nezáživnost, která tu vládne, je potom synonimem k moru, který ve filmu panuje. Vzhledem k hodnocení jsem ještě hodnej

Černobylské deníky (2012)

Až do poslední chvíle velmi povedené. S vědomím, že by se ve filmu měli objevit nestvůry podobné The Descent a The Creep jsem si užíval všechny ty "děsivé" zvuky a scény. Bohužel s nestvůrami také začalo poklesávat mé nadšení, protože nic povedeného se nekoná a Chernobyl Diaries kombinuje zombie s mutanty. To nebyla dobrá kombinace

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad)

Trochu budu opakovat komentář uživatele DaliX... Když jsem viděl první Super Star na mé obrazovce, začátky se mi zalíbily. Někteří lidé dokázali svou blbostí nebo neschopností pobavit, samozřejmě že se do mě teď nějací lidé pustí s keci: "Tak si tam běž sám", ale já se tam necpu! A porota byla poprvé jakž takž ucházející, dokázali soutěžícím říct svůj nesouhlas s citem, aby je neurazili. Ale už poněkolikáté se tahle trapárna vrátila a znovu začala otrvovat mnohé filmové fanoušky, kteří ji mají prostě už dost. Ne jen, že se vrací i ten idiot Leoš Mareš, ale také Pavol Habera, který sice dokáže ty úplně nejméně schopné parádně utřít, ale také se občas chová jako úplně namyšlenej a bezcitnej vůl - a to mluvím ještě slušně. Zrovna nedavno byla "epizoda" (nebo jak se tomuhle říká), kde přišel údajně dvacetiletý týpek a ihned se do něj porodci pustili že vypadá na padesát a že má hroznej sestřih atd... Fajn, když někdo podvádí tak at ho klidně sejmnou, ale také znám jednu herečku, který je sotva dvacet a vypadá na čtyřicet. To je prostě na image, navíc ten týpek měl ještě barevný vlasy a byl hubený, to mi na padesátiletýho moc nesedne... Ale fajn, kdyby Česko Slovenská SuperStar stála alespoň za něco, tohle by se dalo přehlédnot. Nemusím snad ani říkat, že finálové kola jsou již strašná otrava, nic nepobaví a jediné čeho se divák dočká jsou neustále se opakující soutěžící s nějakou písničkou, pološílený a stupidní fanoušci a samozřejmě ten píč*s Leoš Mareš. A podělaná porota. Byl bych rád, kdyby se zase ujala v televizích zábavnější trapárna jako byli například VyVolení nebo Big Brother, ale tohle...? Jestli někdy potkám nějakýho tvůrce nebo šéfa televize Nova, možná se neudržím a zastřelím ho! Ale za ty začátky 1* dám.

Čtvrtý druh (2009)

Pro maximální požitek filmu si komentář nečtěte! ---------- Zajímavý film, který má bohužel k pravdivým událostem hodně daleko. Samozřejmě že bez vědomí, že tohle se opravdu někde stalo, by Čtvrtý druh ztratil veškerou atmosféru, ale na konci by se mohli ke svému "podvodu" přiznat a takhle ztrácí film dost na čestnosti.. Chtěl jsem srazit hodnocení jednu hvězdičku kvůli tomu, ale nakonec jsem si to rozmyslel, film to byl dobrej.

Ďábel (2010)

Film má sice místy poměrně slabší atmosféru, ale při každém zhasnutí světla mi naběhl mráz po zádech a pokaždé, když se ukázaly následky, mi naběhla přímo husí kůže. Nejvíce za zmínku stojí pád na střechu výtahu, oběšení a naprosto zlomený vaz. Ďábla jsem typoval teda někoho jiného, než se nakonec ukázalo, ale skutečný pachatel byl má volba číslo dvě. 90%

Dead Set (2008) (seriál)

Bohužel zbytečně natahovaný seriál, čtyři epizody se tam skoro nic neděje a pak všechno vybuchne v závěru té poslední... Ale bavilo mě to a chvílemi jsem se i zasmál. Mimochodem, hádejte kdo zemřel jako první? Ano, černoška a gay (y) :D

Dementia 13 (1963)

Hned po první vraždě mi bylo jasné, kdo je vrahem, ale potom řekl jeden dialog a já jsem znejistěl... I když se stejně nakonec ukázalo, že jsem si to myslel správně :)

Den poté (2004)

Starostlivý a všudy přítomný tatík, hezounký teen syn, černoušek kterého má každý rád, a krásná dívka. Kolikrát jsem to už viděl...