• Krátkometrážní

Syn pláže (2000) (seriál)

Pobřežní blitka, které nutně musí předcházet pobřežní pitka a odhalená lýtka, jinak bude následovat bitka a nespraví to ani kytka. Halt taková malá agitka na peachovinu desetiletí. Mimochodem když to čtete v originále tak to také může znamenat: Son of the bitch - což je možná výstižnější název.

Zlatý kompas (2007)

Nuda, nuda, nuda a nuda. Jestli jsem ještě nenapsal, že to byla taky nuda, tak se omlouvám, nuda to byla a velká. Prostě nudné jako tenhle komentář. To ne, zas tolik můj komentář snad nudnej neni ne. :) Joo vlastně, ten začátek tak nudnej zas nebyl, ale pak už jo, pak už to byla nudná nuda kdy jsem znuděností ani nevěděl, že koukám na film a jen se bohapustě nudil!

Elitní jednotka (2007)

Nášleh druhé poloviny filmu mě dostal málem na kolena, ještě že jen málem, jinak by to se mnou ten zbytek menisku co tam ještě mám asi doopravdy vzdal a vzal nohu na rameno a odkráčel někam kde nejsou slumy, protože tam by mu hrozilo, že si na něj došlápne BOPE a vystřelí mu i dřeň z kosti. Parádní film, kterému k dokonalosti chybí fakt jen kousek. Uvidíme co na to dvojka, už se na ni třepu..

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Nikdy jsem neviděl nic fantastičtějšího, promyšlenějšího a dokonalejšího než je Battlestar Galactica, to co se Vám během čtyř sérií odehraje před očima je nekompromisně nejlepší sci-fi, thriller, drama a příběh, které kdy páni scénáristé stvořili. Velký dík a sbohem Galactico, budu na Tebe navždy vzpomínat, strávil jsem s Tebou úžasné tři roky života (ano natahoval jsem sledování tak jak to jen šlo, protože dobrého má být vždy pomálu).

Sejmi je všechny (2007)

Já to říkám pořád - neštvěte mrkvového zabijáka!! Aneb když se zelenina fakt naštve a dá Vám to doopravdy sežrat i se všemi vitamíny. V dnešní době nezbývá než doufat, že používal čistě BIO mrkve, jinak by si proti sobě mohl poštvat pár naštvaných BIOaktivistů, kteří by mu ty špinavý éčka pěkně vosolili BIOsamopaly. Jinak bezva film, jen houšť.

Revizoři (2003)

A metro už nikdy nebude jako dřív :)) Jelikož po téhle projížďce maďarským podměstím s koncentrací dvanácti hodně šílených individuí na jeden metr koleje už nebudu ani já jako dřív. Odteď si totiž přestávám kupovat jízdenky, místo toho vrazim prachy do empétrojky (nebo do trojky, dle toho co se namane dřív :)) a za zvuku řízné pecky od Neo - Everybody come on budu zběsile pobíhat udergroundem tam a zpět dokud si se mnou někdo nedá koleje!!!

Warrior (2011)

Po rozvážnějším začátku kdy Tom pouze tréninkově zbuší jednoho chlapce, kterýž vypadá jako kdyby si celou noc hrál s vysavačem, a Tomův brácha Joel na oplátku zmydlí obtloustlého striptéra neustále kontrolujícího vážnost zaříznutí svých spoďárů, začne přituhovat takovým způsobem, že si domů asi pořídím klec kde budu pobíhat jako šílená kráva dokud někdo nepřijde a já s ním neprásknu o podlahu až mu vylítnou zuby z huby. Naprosto ultimátní bitky, které Vás opravdu bolí a poslední zápas u kterého mi něco spadlo do oka a nemohl jsem to až do konce vyndat, tak jsem jen ležel a slzel. ;) P.S. - Pokud se někdo pohybujete alespoň malinko ve světě zápasů v klecích, určitě jste neminuli Karlose Vemolu, jen chci říct, že jsem s ním vyrůstal, takže bacha, ještě na něj mám někde číslo ;)

Escape from City 17: Part 2 (2011)

Nádhera!! Skvělý zážitek!!! Asi šestkrát jsem si cvrnknul!!! Co chcete víc, tohle je pro mě, jako pro nejzarytějšího fanouška, barel živé vody!!! Ti lidičkové milujou Halfa úplně stejně jako já a je to na tom sakra vidět!!! Ještě kdyby tam byli Vortigaunti, ale počkáme si na Part III. (Doufám, že nebudem čekat tak dlouho jako na Episode III)

Za třetí (2011) odpad!

Přísahám, že sepíšu padesát způsobů, kterými bych strávil předchozí minutu daleko zábavněji než sledováním tohohle dílka. Hrozné, nicnevypovídající a s otřesnou hudbou. Dámy prominou, ale na Vašich pět hvězd musím reagovat toaletní jámou. Nic osobního.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Těžce snižuji, to co se z toho stalo je fakt hnus a parodie na sebe sama. První tři série jsou nej, pak do osmičky průměr a devátá řada je naprosté psycho.