• Krátkometrážní

Tornádo - Pomsta nebes (2006) (TV film) odpad!

Tornádo blbosti z německé odpadové roury, chcete příklad...Spoiler....traktorista stojí u traktoru který chvíli předtím poničila bouře při které padaly kusy ledu, smutně kouká, otočí se, no a co se na něj neřítí, mega tornádo které valí skrz les, který si toho očividně ani nevšiml, má asi pět vteřin...1.vteřina:čumí, 2. čumí, 3. jeho pes je dávno za polem, ale on pořád čumí, 4.čumí, 5.letí a asi trochu nechtěně ale krásně mává :) Promiňte, ale demence je oproti tomuto lichotivý výraz!!!

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Ultramegalomanie pana Baye nezná mezí, sice jsem na to koukal s otevřenou pusou, protože je opravdu na co se dívat, jenže když to je bezpáteřní kravina s dialogy jak ze čtyřlístku, tak tím se oblafnout nenechám. A zajímalo by mě proč tam hrála Megan, ona je skutečně divukrásná, ale řekněte mi někdo, proč kromě toho, že v každé scéně vypadala fantasticky, tam hrála? Ale je fakt, že pak už by se člověk z té záplavy parádně udělaných robotů asi nevzpamatoval a na své auto by začal pokřikovat: Bumblebee zařaď super stíhací chod.....ééé safra, to je zas z jinýho soudku :-)))

Přepadení 13. okrsku (2005)

K uzoufání mě to nebavilo, nevím jestli jsem byl naladěnej na jinou vlnu, ale prostě mi to přišlo úplně divné a vůbec mě to nestrhlo, měl jsem hodně co dělat abych udržel víčka otevřená. Možná na to kouknu ještě někdy a třeba to bude lepší, ale nevěřím tomu.

Avatar (2009)

Jak začít...asi takhle...asi osmdesát procent komentářů zde napsaných vyčítá a opisuje tu skutečnost, že Avatar měl prostý a hodně předvídatelný příběh - někteří věděli dokonce jak film bude vypadat za deset minut...když se nad tím zamyslím, tak to znamená, že jste vlastně celý film přemýšleli usilovně o tom, že vlastně víte co se bude dít dál a že za deset minut bude tohle a za dalších pět tamhleto......víte co z toho chci vyvodit? KDY jste teda v tom veškerém vědění sledovali ten Film? Proč jste na to museli myslet a nemohli se nechat ponořit a pomalu Pandoru objevovat spolu s hlavním hrdinou? Copak ve vás není ta dušička, která by to chtěla? Copak vaše fantazie neřvala touhou se jít zahrabat před tím co ,,uzřela,, na tom překrásném místě? Mohu s klidem říct, že já jsem to udělal, sžil se, nechal se unést na jiný svět a zažil jsem jeden z nejkrásnějších příběhů o lásce, dobru a zlu v tom nejskvostnějším podání jakého se mi mohlo dostat! Díky za tenhle skvostný filmový zážitek!!! Nemám výtky, prostě jsem se stal jedním z Na´vi a za ty úžasné tři hodinky mi to opravdu stálo!!!

Číslo 9 (2009)

Velice netradiční animák. Bohužel se ve zlatém a vyšperkovaném animovaném podání jaksi ztratil ten příběh, jakž takž vykonstruovaný, přeci jen táhnoucí celý film. Jenže mi po něm v hlavě i po druhém shlédnutí skoro nic nezbylo, nechápu to..věčná škoda, na tři to asi není, ale když si nepamatuju ani po tom druhém shlédnutí nějaký vrcholový moment..Jinak velice pěkně a precizně udělané, to se zas jen tak nevidí!!

Zombieland (2009)

Skvěle natočené zombi-jatka a jejich rozvedení do víc než úsměvných rozměrů s pekelně neživým Billem Murraym :)) Ale nejen Murray jako třešnička na dortu dal tomuhle filmu šťávu, byly to zásady a obecně hra s titulky a celkové parádní vraždění zombíků na medaile ;) Prostě paráda s koncem víc než uspokojícím a né že ne..uuuááááá :)))

Mikulášovy patálie (2009)

Jedna z nejlepších francouzských rodinných komedií co jsem měl možnost shlédnouti v poslední době. S převelice milými a příjemnými herci mladých postav jsem se sžil naprosto úžasným způsobem a vychutnal si velice dobře chutnající komedii o Mikulášovi a jeho odvážných patáliích. Už se těším na Prázdniny a další pokračování. ;)

Symptom Pandorum (2009)

Šlo z toho dostat víc, potenciál na to film měl obrovský, škoda že ho režisér využil jen tak z poloviny. Ale stejně jsem si říkal, že to odněkud znám...aby ne, vždyť jsem něco hoodně podobného četl..jojo Aldissův Nonstop se nezapře a jestli tvůrci aspoň trošku neopisovali, tak za to bych ruku do ohně teda nedal. Ale stejně mě to sledování bavilo, sice to bylo béčko jak vyšité se skvělým áčkovým finále, ale mě to bavilo. __ Sice mě teď s odstupem začíná hodně mrzet nevyužitost prostředí, hodit tam nějaký příšerky zvládne každej, přihodit navrch více mytologie a třeba i víc druhů příšerek (život je přeci nesmírně bohatý) tak by to bylo za jasných pět. Ale o tomhle už nesmím přemýšlet, jinak půjdu s hodnocením dolů a to nechci, neb Sci-fi mou stravou pravou jest :o)

Škola superhrdinů (2005)

Nečekaně vtipná, místy správným způsobem ujetá, a rychle ubíhající komedie, která mě po očekávání něčeho nadmíru nechutného, potěšila tolik, že jsem si ji druhý den pustil znovu ;) A to se mi nestává!!!

Loď duchů (2002)

O chlup lepší než bídných 13 duchů. Ale to nestačí. Jděte se laskavě bodnout a možná to bude víc strašidelné než toto, děkuji. P.S.: Aspoň ten konec byl zajímavý a to je něco čím se předešlý režisérův počin opravdu chlubit nemohl...