Erupce vášně (2009)

Tato parodie mi úplně nesedla, nemám rád telenovely, tak možná proto jsem nebyl schopen plně docenit.

Logr (2008)

O společenstvu neviditelných, typický humor Trotlů. Asi každý rád nemá, ale tento snímek podle patří k povedenějším.

Bídníci (2012)

Muzikály jsem nikdy moc nemusel. Ale na tenhle jsem slyšel chválu. Navíc tu hraje Russell Crowe. Tak jsem ho zkusil a nelitoval. Rozhodně stojí za to vidět! Sice jsem také slyšel, že tahle verze je oproti starším horší. Ty jsem ale neviděl a asi neuvidím. Tato se mi prostě líbí a dost.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Člověk si vždycky u tohoto seriálu odpočinul. Bohužel celkový dojem zkalilo několik věcí. Hodně ho natáhli. Kdyby měl o 4 řady míň, bylo by to asi lepší. A pak to podle mě zkazil závěr. Viděl jsem alternativní konec, a i když ten nebyl nic moc, byl rozhodně lepší. Bohužel, tento seriál se u mě nestal legendárním....

Život v akvárku (2014)

Očekávání byla poněkud větší, ale i tak docela zajímavý snímek. Opět je vidět severská otevřenost k tématům, o kterých se normálně moc nemluví. Je ale také otázka, do jak velké míry se také věci dějí (teď nemyslím celý film). Ale pokud se chcete podívat na zajímavý film se sociální tématikou, rozhodně si ho pusťte.

741 690 + 1 Jágr (2015) (TV film)

Dobře poskládaný dokument o Mistrovství světa v hokeji v roce 2015. Dobře nám ukazuje i situaci v kabině, některé záběry, které nejsou během mistrovství k vidění. Dobrá práce, jen tak dál.

Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)

Sice televizní, ale i tak dobře zpracované období nástupu nacismu v Německu. V zástupu filmů o válečných operacích je to konečně trochu změna. Zajímavé je i sledovat, jak se z Prahy stala Vídeň nebo Mnichov.

Adolf Eichmann (2007)

Tento dokument mi nepřišel nějak přesvědčivý. 90% času výslech s Eichmannem. Tvůrci mohli být trochu nápaditější a věnovat se víc trochu jeho úniku z Německa nebo samotnému soudu, který by byl jistě zajímavý. Škoda.

Sladká svoboda (1986)

Humor Alana Aldy opět na scéně. A dohromady v jednom s Michaelem Cainem, to jsem si nemohl nechat utéct. Film jsem viděl v českém dabingu. Nemám nic proti Zdeňku Junákovi, ale k Alanu Aldovi se jako dabér víc hodí Pavel Trávníček. Jinak film plný příjemného humoru. Zážitek umocněný tím, že Alan Alda zde hraje učitele dějepisu. To mě, jako studenta historie prostě hřeje.