Edwin Boyd (2011)

Nechápu tak nízké hodnocení filmu, vždyt to byl slušně zahraný film, sympatičtí herci, bankovní lupič, který se musel takto zachovat, aby uživil svoji rodinu, to se dá pochopit, a kor v tak těžké době, kde se film odehrával, já bych to viděla tak na 65 procent, možná i vyšší hodnocení

Volte mě! (2012)

Trapné, a už vím, proč nesnáším komedie, jejich vtipy, které většinou nejsou ani vtipné, strašně nesympatičtí herci, dějově hrozná nuda, hodnocení bych dala tak na 50% víc určitě ne, rádoby komedie, která je tak strašná, že se na to pomalu ani nešlo dodívat

La posesión de Emma Evans (2010)

Sympatická Ema, nechápu proč tuto herečku tak kritizují, film tak trochu s prvky hororu, ale hororem bych to přímo nenazvala, vymítání dábla, podobné filmy jsem už viděla, ale tento je celkem podařený, mě se film líbil

Take This Waltz (2011)

asi mě unikla veškerá pointa tohoto filmu, protože ač jsem se snažila, přišlo mě to zbytečně utahané, takové to nudné klišé, a ani herečka Michelle Williams nemůže zachránit tuto situaci, absolutně se mi to nelíbilo a přitom romantické filmy mám ráda, ale veškeré mluvení kolem všeho a trapné situace, to mě teda nebavilo už hned od začátku,

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Nastal den D a já jsem šla na poslední díl mega filmu Stmívání, nešla jsem na premiéru,představa, že bych se musela prodírat davy fanoušků, kteří jdou také na tento film, to zrovna nemusím a tak jsem si počkala pár dní po premiéře a můj dojem? Nechci neustále psát, jak nemám ráda herce Pattinsona, kdo čte mé komentáře, ví moc dobře, že nikdy nebude můj oblíbenec, nelíbí se mi jako herec ani jako člověk,ale to jde stranou, nejdůležitější je, jak se mě líbil samotný film, nerada píši, že jsem tak trochu zklamaná, asi je to tím, že pro mě bylo moc té romantiky, té velké lásky mezi Edwardem a Bellou, kdy bylo těch přeslazených scén víc než dost, ale kdyby tam dali více akčního, více záporných rolí,které mám raději, tak bych byla plně spokojena, upřímně nejvíce se mě líbil první a druhý díl, upřímně nejsem velkým fanouškem, abych šílela po hercích a podobně, ale viděla jsem všechny díly, a tak asi tak trochu fanouškem přeci jen jsem, jen stojím pevně na zemi a beru vše s nadhledem, a upřímně, líbilo by se mi žít takový život jako žila Bella,škoda, že opravdu takový svět a život nemůže být, ale zpátky k naší tvrdé a realistické realitě, aspon jsem na chvíli upustila od svých pocitů, které jsem měla po celou dobu sledování filmu, a plně se nechala strhnout do děje, ale co mě tedy hodně šokovalo a mrzelo, byl skoro konec filmu, kde se strhla ta velkolepá bitva, kterou jsme všichni očekávali, a jaké to pro mě bylo zklamání, když nám bylo ukázáno, že je to jen představa, co by se mohlo stát? proč to nemohlo být skutečné? nechápu, proč zrovna toto museli takto pokazit a snížit dojem z celého filmu, proč by nemohlo být ukázáno, jak se člověk vyrovná se zlem? Proč neustále musí všechno končit dobře? to dost dobře nechápu, proto nedávám plný počet hvězdiček, protože my nežijeme jen v dobru, tak proč nedat do filmu i toho špatného? tam to prostě mělo být, a bylo by to dokonalé, realita našeho života taky přeci není jen dobrá, ale žijeme i ve zlých momentech? Předstíraný ukázkový boj ten byl ale teda dost dobrý, o tom žádná, takže abych to shrnula, poslední finále, na který jsem tak dlouho čekala a dočkala se, dostala jsem co jsem chtěla, i přes některé výhrady bude tato nezapomenutelná trilogie navždy v mém srdci a jen tak se na ni nezapomene

Virginia (2010)

Hodně slabé, pointa vcelku sice dobrá, dějové už nic moc, žena, která se ocitne v zoufalé situaci a dělá zoufalé a trochu divné věci, na můj vkus hodně jednotvárné, a konec? ten jsem vůbec nepobrala bylo vše až hodně jednoduché, film jako na odpoledne do tv určitě ano, do kin ne.

Únos (2012)

Opět další brutální film, který já nemusím, dobře, film byl napínavý, tajemný, ale vše kolem toho nechutný, brutální zabíjení prostitutek, to není nic pro mě, ale, herec Jon Cusack kterého mám ráda, opět ve své dobré herecké kvalitě opět nezklamal, a herečka Jennifer Carperter, známá ze seriálu Dexter, velmi mile překvapila, a do budoucna si myslím, že ji ještě uvidíme, a to bych byla moc ráda

Divoši (2012)

tak toto rozhodně ne, bezduchý, bez nápadu, film tak hrozně nezáživný, že se člověk děsne nudil, nechápu tak vysoké hodnocení, proboha za co? za tak hloupě natočený film? Jediný na co se dobře dívalo byla herečka Brake Lively ale to je tak všechno.

Martha Marcy May Marlene (2011)

film o mladé dívce ve spáru sekty a o návratu do původní rodiny, kde se těžko sžívá se skutečnou realitou a sama neví, kde se právě ocitá, film se zbytečně vlekl, až bych řekla, že z toho všeho vznikl nudný zážitek, který rychle vyprchá a nic z toho nezůstane, jediný, co je snad alarmující, je, bacha na sekty a jejich podobné žití, poté snadno člověk podlehne nesmyslným zákonům až úplně se ztratí a neví sám kým je

Do morku kosti (2010)

Příjemný film, který ani nenadchne, ani neurazí, zkrátka odpolední oddychovka, jako film do kin, nuda, tvrdé prostředí, hlavní hrdinka musí překonávat různé překážky, až si sáhne na dno svých sil, aby zachránila svoje sourozence, živobytí, a vše co jí patří. Nebylo to úplně špatné, ale očekávala jsem od toho mnohem vice