Grimm (2011) (seriál)

Přesně je to taková slátanina všeho, ale velice zábavná a některé postavy jsou opravdu velmi interesantní a chytnou člověka za srdce a musíte je mít tak nějak rád. Další z amerických pohádek odehrávajících se v reálném čase, hodnotil bych jí trošičku lépe jako once upon a time, protože je mi svým žánrem bližší. Koukám stále a vždy se těším na nový díl.(nyní probíhá v USA 2série). Nechám si ještě rezervu proto dávám 3* a 70%.

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Zajímavý nápad dostat pohádkové postavy do reálného světa, ovšem nedotažený do dokonalosti. Zhlédnuta celá první série během asi 5dní a musím říct, že někdy jsem musel hodně přemýšlet co se vlastně v předešlých dílech stalo a proč určité postavy jednaly tak jak jednaly, ale postupně se to začalo všechno vybarvovat a vyjasňovat a již se těším na sérii druhou, očekávám od ní, že mě "přinutí" tomuto seriálu přidat ještě nějakou tu hvězdičku navíc. Hodnocení 3* 65%.

Cabin Fever 2 (2009)

Pokud by tvůrci tohoto dílka trošku popřemýšleli a rozhodli se natočit komedii o studentech tak bych jim dal 3*, takhle je to jen za 2*. Opravdu z velké části jsem v tom viděl komedii a pokud by nedošlo k náhlému umírání hlavních představitelů, tak bych to i takto hodnotil, takhle to byl hodně podprůměrný horor a i ty 2* je docela dost. pro mě 30% úspěšnost.

Méďa (2012)

Príma úleťácká komedie pro "pořádného úchyláka".:-) Spojení muže a mluvícího(sprostě) medvídka bylo hodně originální a jsem hodně rád, že to skončilo dobře protože jinak bych zase pěkně ku*voval a ukápla by i slza...:-) Smál jsem se celou projekci. Hodnocení 4* a 85%. Mark Wahlberk je stále pašák.

Resident Evil: Odveta (2012)

Nevím no,ale přišlo mi to takové mdlé, tak trošku jako by nás fanoušky tvůrci tahali za nos a snažili se nám něco vnutit, snažili se to zamotat tak abychom v tom měli už pořádný guláš. Opravdu velice strohý scénář, prostý průchod nějakými lokacemi tak nějak bez smyslu. Nedomyšlené scény, "nakudrlinkované" scény. Milovníci hry si možná mohli přijít trošku na své, jelikož zde byli skoro všechny postavy ze hry. Pouze jeden jediný Licker do kterého všichni bezhlavě střílejí, pak na něj spadne strop v metru a stále žije aby ho o chvíli později Milla dostala dvěmi dobře mířenými střelami do mozku mi přišlo úsměvné. Ke konci při scéně s vodními zombiemi přišlo jako bych sledoval Pána prstenů. Nějlepší z celého filmu byl monstrózní kone, který slibuje zajímavé pokračování a doufám, že už i ukončení mnou oblíbené zbytečně natahované ságy! Viděno v kině ve 3D. Hodnocení 3*,Milla za 100% a film za 60% a to jen proto, že jsem fanda herní série

Dexter (2006) (seriál)

Neskutečné, neskutečně promyšlené, neskutečné zvraty, vše do sebe 100% zapadá, jako puzzle. Neuvěřitelné zahraná role hlavního hrdiny(za něj mluví mimika,držení těla, prostě nonverbálně s nami stále komunikuje. Na druhou stranu, mám k hlavnímu hrdinovi občas nepřekonatelný odpor - někdy to opravdu nevychytá. Myslím si, že v naší zemi by se takový Dexter vůbec nenudil a mohl by začít od vrchnosti, i když to by se potom nedržel svého kodexu, nám by se ovšem náramně ulevilo. Can´t wait next episode!!! Hodnocení 5* a 100%.

Odložené případy (2003) (seriál)

Nádherná hlavní hrdinka se se svou skupinkou spolupracovníků snaží objasnit několik let odložené případy. Některé díly jsou opravdu skvělé, jiné jsou zase průměrné. Na seríálu je hezky vidět, že v USA je možné všechno i objasnit 50let starou vraždu, u nás by se na to vy*rali, protože by na to nebyly peníze. hodnotím velice vysoko a vřele doporučuji! Hodnocení 4* a 85%!

Holka jako já - příběh Gwen Araujo (2006) (TV film)

Nevím jestli se zde vyjádřím správně a nebudu vypadat jako nějaký nepokrokový neandrtálec, možná jsem trochu zaujatý vůči oné menšině, ale já tohle prostě nesnáším. Asi proto jsem to, ale dokoukal. Ano věřím člověk se může narodit s pocitem, že je spíše opačného pohlaví, ale tohle jsou zvrácenosti, nechutné věci, kdy tito lidé veřejně chtějí pobuřovat a nějak se odlišovat. Tento případ ovšem nebyl až tak klasický, těžko se s tímhle setkat. Já se prostě nedokážu zbavit pocitu, že homosexuální vztah je založen z 90% na sexu, ne milování, ale sexu...Teď k filmu - trošku přitažené za vlasy, ale zaujalo, možná mě i trochu nasralo... Hodnocení 3* a 60%.

V cíli čeká smrt (2008) (TV film)

Dávám 3* už jen proto, že jsem u toho v pokročilé noční hodině neusnul a drželo mě to stále vzhůru, protože jsem čekal na to až konečně oba hlavní hrdinové skončí spolu v posteli...čekal jsem happy end, ten podle mě ovšem nepřišel z krásné mladé hrdinky se vyklubala pěkná ku*va!:-) Hodnocení 50%.

Pevnost Boyard (1998) (pořad)

Zábavná sportovní soutěž v Britském podání, které již nemá takové kouzlo jako Pevnost Boyard v podání francouzské režie. Místo otce Fury, nechutný Anglićký Kapitán. Moc pěkné prsaté moderátorky. Zajímavé soutěže. Neuvěřitelně odporný český dabing. Pořád je to ale srdcovka a proto dávám 3* a 60%.