Batesův motel (2013) (seriál)

Parádní obsazení dvou hlavních hrdinů. Jejich role jsou zahrány opravdu přesvědčivě. Ze začátku velká spokojenost. Vzhledem k tomu, že jsem nikdy nebyl fanouškem hororu psycho, tak jsem ani přesně nevěděl co můžu od seriálu čekat a byl jsem trošku mimo jak se začla osobnost Normana pomalu přetvářet v psychopatickou. Konec série byl parádní a myslím si, že ta druhá bude ještě lepší. Hodnocení 4* a 85%

Texaský masakr motorovou pilou 3D (2013)

A mě se to líbilo...Mělo to děj, podle mě i dobrou zápletku, zase z toho režisér "vytřískal" a ukázal nám něco nového, něco co nám u motorového masakru chybělo. Velice šukézní postavička hlavní hrdinky mě nenechala ani na chvíli v klidu a bylo mi jen líto, že při scéně s rozepnutou košilí se ta košile chovala proti všem fyzikálním zákonům a nepoodhalila více z krás této modrooké brunetky. Leather face sympaťák jako vždy, vždy mi ho je tak nějak líto i, on je to vlastně takový týraný pejsek, kterého všichni kolem nechápou. Řežba pořádná, ale nejvíc mě zaujala 3D scéna s letící zapnutou motorovkou, které synek Clinta uhýbá s otcovou bravurou. Příjemné pokoukáníčko na páteční večer strávený v práci. Hodnocení 3* a 65%

REC 3: Počátek (2012)

Takže klesáme s každým dílem o hvězdičku. Děj umístěn na velkolepou svatbu...kde se objeví strejda se zafačovanou rukou ( odkud toto zranění má nebylo vysvětleno ) a najednou začne plivat krev a poté se zakousne do krku obtloustlé svatebčanky - nějak to všechno postrádalo smysl, dvě skupinky "stále normálních lidí" se navzájem hledají v honosné vile aby při tomto počinu jejich počet povážlivě klesal. Svatební šaty zkrácené motorovou pilou a ukrutně drsná nevěsta, která se vžije do role hrdinky akčních trháků rozřezávajíc nemrtvé příslušníky své rodiny. Nakonec se novomanželé přece jen setkají a společně ruku v ruce (nebo spíš novomanželka bez ruky) se dostávají z této zapečetěné vily aby nakonec novomanžel přišel při romantickém francouzáku o svůj jazyk, který mu ukousne již nakažená ženuška. Těžký podprůměr a jestli bude čtyřka v podobném duchu tak již se dostaneme jen na hvězdičku jednu. Hodnocení 2* a 30%.

Lesní duch (2013)

Nejděsivější film? Určitě ne. Dalo by se říct, že děsivé scény tam byly jen tři. A ty už si ani pořádně nepamatuju, protože tento koment píšu s odstupem času. 3hvězdy dávám z nostalgie k originálu. 60%

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Nevím proč zrovna Jeníček a Mařenka by měli být lovci čarodějnic...Představitel Jeníčka mě teda vůbec nenadchnul, byl takový obyčejný, za to Mařenka ta se mi hodně pozdávala. Začátek velice zajímavý, říkal jsem si tohle bude příjemná komická řežba, ale pak se celý film omezil na podle mě dost jednoduchý a laciný příběh, který jakoby vykrádal veškeré již dříve natočené filmy s námětem lovců všech nadpřirozených potvor. Prostě absolutně nic nového, nic strašidelného, spíše to byl hodně komický příběh. Pokud bych nebyl příznivcem takovýchto "pohádek" dal bych 2*, ale dám 3, pokud ovšem zmíním to, že snímek byl ve 3D tak půl hvězdy ještě odeberu, protože této technologii jsem prostě stále nepřišel na chuť...Hodnocení 2,5* a kolem necelých 50%.

Hrůza v Connecticutu (2009)

Natočeno podle skutečné události? No nevím no, na co všechno bychom v tomto světě teda měli věřit? I když nejsem úplný popírač nadpřirozena tak tato "true strory" byla trošku přitažená za vlasy. Hororů o tzv. Haunted houses již bylo natočeno mnoho, ale tento se svým způsobem odlišoval od těch ostatních. Námět s vážně nemocným chlapcem byl povedený, ovšem to, že se na konci zázračně vyléčil díky tomu, že byli vyhnáni všichni zlí duchové z domu nezdá moc reálně. Jinak musím říct, že mě tento snímek potěšil a bavil, byl plný tíživé atmosféry a hutných "lekaček" se šťastným koncem. I když zrovna zde jsem ten konec z nějakého důvodu nechtěl happy. Hodnocení za mě mírný nadprůměr 60% a 3*.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Není to dokonalé, dokonalé jsou jen části, nebo přesněji jen některé postavy, nebo ještě lépe jen jedna postava a ta prostě nedokonalé změnit v dokonalé nedokáže. Takže lehký nadprůměr. 3* a 60%

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Nevím, nikdy jsem tomu nepřišel na chuť! Tyhle komediální seriály mi prostě nic neříkají! Já se prostě budu smát, kdy budu já chtít a ne, že mi to někdo "nařídí". Ano zasmál jsem se, ale jenom občas, ale většinou jsem se jen ušklíbl a to u mě není dobré znamení!

Arrow (2012) (seriál)

Tak Pilot byl pro mě velkým překvapením, hodně mě to chytlo a už jen stačí vždy si počkat na další díl. Je to taková kombinace Batmana s Robinem Hoodem, ale proč ne, vždyť žádný takový seriál ještě není je to nová věc, takže nač to odsuzovat. Já jsem se dobře bavil! Uvidíme jak to bude pokračovat - Knight Rider legenda se vrací taky začal slibně a jak to dopadlo, takže snad se dočkáme něčeho mnohem lepšího!:-) Hodnocení až po první sérii. Hodnocení po první sérii 4* musím říct prostě wooow, některé díly byl hodně luxusní a dočkal jsem se i mého oblíbence Manu Bennetta alias Spartakova pobočníka Crixa. Prostě paráda You have failed this city.

Cesta ke zlu (2005)

Tento film jsem stáhnul jen a jen pro mou drahou ženu a to proto, že chtěla vidět Jensena Acklese v jiné roli než Supernatural a udělal jsem ukrutnou chybu, tohle bylo nic opravdu dost trapný počin, není třeba se k tomu ani nijak jinak vyjadřovat. Tu 1* dávám jen za Jensena. Děj snímku tak na 10%.