Srážka s mimozemšťanem (2011)

Docela mě zklamalo, že tento film není vůbec vtipný. Vzhledem k tomu, že se honosí zařazením mezi komedie, tak jsem měl dost důvodů nějakou srandu očekávat. Bohužel zdejší emzák je strašně přízemní a od jeho dvou retardovaných kamarádů se mnoho srandy čekat nedalo. O vyloženou nudu se však také nejednalo. Takové velmi slabé 2*.

Ilsa: vlčice SS (1975)

Kvality snímku jsou bídné, neboť se ho neujal dostatečně zvrácený režisér. Snímku jistě ubírá na kvalitě i provedení různých mučících technik a naprosto nevěrohodné krve. Naštěstí je Dyanne Thorne dostatečně půvabná herečka a v nacistické uniformě jí to prostě sekne. Bohužel byla přehnaně mrduchtívá, což ji v celkovém součtu stálo samotný život. Film velmi brzy začne nudit, protože asi za 10 minut zjistíte, že nemá už co nabídnout, a tak jede v cyklu mrdačka-mučení-plánování útěku-mrdačka-mučení-plánování útěku. Na závěr se dostaví odfláknutá pomsta a je hotovo. No, upřímně jsem si od filmu sliboval mnohem víc. Nebyl jsem v jeho průběhu ani 1x zhnusen, což je příšerná vizitka. Kampak se to hrabe na Prasoliniho Saló aneb 120 dnů sodomy. Tohle byl hodně slabý odvárek. Za ženství hlavní hrdinky dávám jednu hvězdu.

The Day the Earth Stopped Masturbating (2012)

To je vážně dobrý snímeček. Trošku mě mrzí, že chybí záběry na ochablé pyje, ale jinak se jedná o skvostnou zábavu a velmi zajímavý nápad. Konec nemá chybu. Zkrátka snímeček ze života. Ženy potvrdí.

Horká hlava (1979)

Srandy se člověk prakticky nedočká, ale jedná se o velmi milý a málo známý snímeček. Místní úchyly jistě nepotěší zpráva, že k plánovanému znásilnění samozřejmě nedojde. Ono takové znásilnění není vůbec žádná sranda. Všechna čest před těmi, kteří se přemohou a bez projevu lítosti si svojí slabší oběť podají. Náš hrdina si tedy místo znásilnění vychutná alespoň všechny, kteří se na jeho křivém usvědčení podíleli. Celkově se nejedná o žádný zázrak světového formátu. Vyloženě špatné to ovšem také nebylo. Lepší 2*.

Road Trip (2000)

Zřejmě se u filmu nebudete řezat smíchy, ale každý si jistě najde několik povedených momentek. Jedná se spíše o mírnější humor a tvůrci se nepouštěli do přehnaných fekálností, což někdo může postrádat a jiný to třeba uvítá. Ústřední pětice byla zvolena náramně. Nenudil jsem se ani vteřinku. Co víc se dá od podobných filmů očekávat? 3*

Vesnice roku (2011) (studentský film)

Jsem zvědav co nám Vojtěch Morevec přinese za pár let. Tohle úplně špatné nebylo. Velmi příjemně mě překvapil i Ondřej Brzobohatý, kterého jsem měl uloženého v paměti jako neschopného vola a velmi mě tedy zaskočil příjemný soundtrack, který jistě výrazně film vyzdvihl. Ondřej Vetchý je pro podobné role jako stvořený, a tak film celkově nepůsobí vůbec špatně. Mezi profesionální kousky se film cpát nebude, takže proč mu nedát 3*.

Kdo hulí, ten umí (2001)

Docela vtipná komedie o dvou negrech, kteří si občas zahulí. Překážely mi ve filmu ty milostné románky, které byly naprosto zbytečné. První 2/3 stopáže nemají takřka chybu, ale bohužel ke konci docházel filmu očivdně dech a dokonce i nápady. Dobíhal už takřka na setrvačnost a závěrečná pařba, která jistě měla být tím nejlepším a nejvtipnějším byla ubohou nudou. Celkově to vidím na lepší 3*.

Sanjuro (1962) odpad!

Tak prvních 40 minut jsem nevěděl, na kterou stranu mám odvracet zrak od televize, ale poté se to trošičku zlepšilo. Film jsem nakonec doukoukal a žádnou psychickou ujmu jsem nezaznamenal. Toširó Mifune byl fajn a dokonce nebyl vlastníkem naprosto debilní paruky, která mě u ostatních zúčastněných nepopsatelným způsobem vadila a chtělo se mi z ní dokonce i blít. Nakonec jsem v sobě zvratky přeci jen udržel. V noci bych nemohl oka zamhouřit, kdybych si teď nepostěžoval na samurajské „souboje". Akira Kurosawa mě těmito souboji totálně rozesmál. Nevím, zda to šikmá japonská oči vidí jinak, ale tohle přeci nemohl myslet vážně. Něco tak debilního bych se styděl vypustit do světa filmu dokonce i já. S ohledem na ubíjející první čtyřiceti minutovku nemohu dát jiné hodnocení než odpad! p.s. Velmi mi vadilo těch debilních 9 Japonců s kriplovskými sestřihy, kteří se táhli za Toširem, jako smrad za cigánama.

Kdo přežije - Návrat hvězd (2004) (série)

Jedna z nejlepších řad, která brutálně začala a poté to bylo horší a horší. Až se nakonec došlo k nepochopitelné finálové dvojici. Soutěžící byli asi pořádní kreténí, když nevyužili mnoha šancí k rozdělení finálové dvojice. Ke konci tedy začala být soutěž brutálně nezajímavá. A moje hodnocení neovlivní ani věštecké schopnosti a následná smrt rodinného příslušníka jednoho ze soutěžících. 3*

Čerstvé guacamole (2012)

Je krásně vidět, jak se postupně autor v animaci zlepšuje. Kostky má skutečně krásně vymazlené. Nemám moc co vytknout. Autor chtěl oslnit animací, a to se mu prostě povedlo. 4*