Jen počkej...! (1969) (seriál)

Kdyby to šlo, dal bych 10. Naprostá kulervoucí KLASIKAAA!!! 🤟 A naprosto geniální muzika.

Nejdelší den (1962)

Nebýt tam John Wayne, americký Meresjev, dal bych možná tři. Jak spojenci válčili s úsměvem na rtech, vtipem a nesmrtelným dudákem. Ach jooo....

Trumbo (2015)

Poučný film, který by se klidně dal aplikovat na dnešní smutné časy jak v naší zemi, tak v celé Evropě.

Nabídka (2022) (seriál)

5 hvězd používám výhradně na klasiku jako například Twin Peaks..... takže fakt dobrý. A ten sountrack je boží 🤟🎸

Pán prstenů: Prsteny moci (2022) (seriál)

Až uvidím seriál nebo film o Mandelovi, nebo Muhamadu Ali v podání Liama Neesona, nebo Brada Pitta, přihodím hvězdu 😂

Třináct životů (2022)

Toto jsou opravdoví hrdinové. Potapěči, záchranáři, dobrovolníci odvádějící vodu..... Ne ti, kteří jedou do cizí země s puškou v ruce a doma je máme za hrdiny.

eXistenZ (1999)

Docela blbost 🙄. To, že někdo napíše recenzi se spoustou cizích slov ( pasující sám sebe do role filmového znalce ) neznamená, že je to dobrý film. Víc než 3* je mimo realitu.

Oppenheimer (2023)

Film spíš pro americké publikum, nebo pro někoho, kdo se detailně zajímá o tyto záležitosti. Běžný divák podle mě nepřežije první půlku filmu..... což je škoda, jelikož druhá polovina je o dost lepší, s větším spádem, taková "filmovější".