Bláznivá, zatracená láska (2011)

Velmi příjemná romantická komedie s nápadem podobným jako u Hitch. Zaujalo mě hodně, že vše bylo stvárněno moderním způsobem jak to chodí. Chvílemi jsem se fakt trhal smíchy. !!!

One Man Show (2008) (pořad)

Za to, že převezl celé noviny o tom jak ho (Kazmu) zmlátil Rytmus.

Griffinovi (1999) (seriál)

Taková menší a kapec zvrhlejší verze Simpsonových.

Zelená karta (1990)

Naprosto vynikající romantická komedie.

Nekromantik (1987)

Nekrofilní film s naprosto pěknou hudbou, která film dost vytahuje.

Honba za diamantem (1984)

Skvělá dvojka Michael douglas jako dobrodruh a Kathleen Turner jako spisovatelka, která se ocitne najednou v buši kolumbie. Jeden z nejznámějších dobrodružných romantických filmů, z kterého se odvíjeli další takové. Jestli je tohle vůbec original..

Ohňostroj (1997)

Velmi pěkný pomalý film, který má dva základní rysy. Drsná a nelítostná gangsterka a velmi smutné drama. Kitano tyhle dvě témata skoubil do sebe a vznikl ohňostroj obrazů.)

Všichni to dělají! (1994)

Velmi vtipný film se spoustou scének, které vás určitě rozesmějí. "Chci sex v autě", "Chci letět v první třídě","Chci být neviditelný" :D. no část s neviditelností a s následnou mouchou byla trapná a debilní, ta trochu pokazila špičkový film. No ale velký dovoz výkalů a uplácání mega mouchy na mega hovně mega plácačkou bylo zajímavé. Nechám tam tu plnou, protože to je nejlepší japonská komedie, co jsem viděl. špica.

Ten chlap je magor! (1989)

Podle mě nejlepší herecká role Kitana, kde hraje jednoho z nejdrsnějších poldů kinematografie. Byly zde sice hlubá místa pro vytvoření reálné atmosféry, ale když přišlo na nějakou akci či "Kitanovo jednání", tak to bylo nezapomenutelné. Za to dávám 5*

Říjen, 3:4 (1990)

Bohužel jsem měl španělský dabing, ale překousl jsem se a bavil se. Kitano je velmi zajímavý režisér, točí filmy velmi lidsky. Jinak film o tom jak vy..... s yakuzou.

Časové pásmo bylo změněno