Úsvit mrtvých (2004)

Tak tohle byl prostě akční nášup a jedno z nejvíc cool zombie horůrků.

Pevné pouto (2009)

Jackson je génius. Ze začátku jsem si říkal, nějaká přiblbá holka a viděl jsem to na jako průměr. Krajína mezi světem a nebem mě dostala, ale nepřídával jsem jí takovou váhu. Spíš na mě udělal dojem Vrah a Otec Susie (Mark Wahlberg) kteří byly skvělý. Občas mi při některých scénkách šla husina po zádech, jestli Peter něco chtěl zdělit já jsem to pochopil :)

Mary a Max (2009)

Velmi smutný animák o dvou osudech lidí, kteří si budou psát své životní trable. Pěkná hudba, vtipné momenty a každý si z toho něco odnese :)

Takoví normální zabijáci (1994)

Už od začátku bylo cítit, že je je ten film pořádná nálož. Nepředvídatelná stylovka od Stona. Velmi podobné "Pulp Fiction". Jinak co dodat, byl to prostě masakr.

World Trade Center (2006)

Smutné !!! Velmi smutný snímek o 11. září 2001 a jejich obětech. Chvílemi to bylo nudné a trochu víc tlačení na city, někdy až přehnané. Věřím ale, že ten den zažilo hodně New Yorčanů a dalších cizinců peklo :(

Krvavá hostina (2005)

Začalo to jako vtipný horůrek, pustupně to byl krvavej horor s rychlými monstry, který byly obdrženy chtivostí a ojely co se dalo. Divoká kamera to u mě celkem sráží, ale určitě jde o jeden z těch lepších gore.

Alexander Veliký (2004)

Snad mě nikdo neukřižuje, ale tohle byl jeden z mála povedených historických filmů poslední doby + výbornej Colin Farrel = přihazuju bodíky. Jinak Oliver Stone nás výborně seznámil s dějipisem a podal to ve špičkovém obraze s hudbou. Pro mě to byla fantazie.

The Doors (1991)

Absolutně výborný snímek o skupině "The Doors". Který popisuje skupinu, ale hlavně život Jimiho Morrisona, který byl opravdu umělec !!! Byl odvázeaný, kreativní, geniální, bizardní - prostě takový blázen i bůh v jednom, ale to jen na povrchu (díky showbyznysu) Jinak byl velmi citlivá bytost.... Prostě krása :)) _____Val Kilmer jak kdyby se pro tuhle rodi narodil_____ A hudba od Doors taky skvělá !

Švindlíři (2003)

Tak ze začátku mi to připadlo jako průměr. Cage je nemocný z povolání a pokašlává a koktá, až mě to baví :D. Film nese poselství o tom, že není radno nikomu věřit a každý s tebou může "Vyjebat".

New York, New York (1977)

Scorsese ve své plné kráse, tady ukázal své režisérské schopnosti opravdu znamenitě. Vizuální a hudební stránka byla úchvatná až jsem skoro nevnímal parádní dějovou lajnu, kterou musím taky pochválit. De Niro byl buran k pohledání a Liza Minnelli i když se mi moc nelíbila tvořila s De Nirem pěknou dvojci.