Úplné zatmění (1995)

Gay film. Pěkná hudba ve filmu o netradiční lásce mezi dvouma básniky. Hudba a střih byl velmi zdařili, ale to téma naprosto odporné. :(

Dlouhý víkend (2005)

Tak tohle si pustit někdy v noci a čipsy, colu k tomu a jen se dívat :) dobrá komedie z prostředí balení holek. Jedná z mnoha podhodnocených komedii.

Sám proti všem (1998)

Nejlepší francozský film !!!! (pro mě) Tohle bylo prostě "Upřímné" !!! Film o životě chlápka a nahlednutí do jeho myšlenek, Plno lidi smýšlí podobně, jenom to není prostě poznat :)

Upír z Feratu (1981)

Skvělý nápad, ale je to prostě český a je to debilní - nemůžu si pomoct. Kdyby neodebrali tolik hrozivých scén a nepřidali spíš ještě tak to mohlo bejt třeba i dobrý !

Sherlock Holmes (2009)

Čekal jsem nudu, ale tohle byla svižná jízda. Guy Ritchie spolu s pomocí Hollywoodu ji zaručil. Robert Downey Jr. se snad pro tuhle roli narodil, naprosto mu to sedlo. A vůbec jeho hlášky, ukecanost, genialita- která byla sice chvílemi přehnaná, ale taky bavil. Hl. mě potěšilo, že se tu Holmes dokonce i slušně mlátí !!!

Labyrint lží (2008)

Zběsilá špionážní jízda v Iráku, Jordánsku, v dubají a podobně. Ve které je DiCaprio agent, který se zaplítá se lhaním svým i ostatních okolo a pak z toho vzniká nepochopitelný chuchvalec pěkně natočeného filmu :)

Soupeři (1977)

Film o česti dvou mužů, kteří spolu kvůli ní bojovali a to v období Napoleóna.

Chlapec a kolo (1965) (amatérský film)

Naprosto nudný začátek Ridleyho Scotta jak točí bráchu co si jezdi na kole a vandruje místo toho aby šel do školy.

Dobrý ročník (2006)

Ridleymu Scottovi se podařil kupodivu opravdu zábavný a krásný kousek. S naprosto lehoučkou hudbou, která hladí jako vzdoušek a film se z komedie přetváří na romantický film. Nádhera, nečekal jsem to, ale byl jsem překvapen :))))))

Černý déšť (1989)

Začalo to slibně... Namachrovanej Michael Douglas jako polda, který má pořádně zatočit s pár japončíkama. Ale později se to mění sice z dobrou hudbou v něco nudného jako Blade Runner....