Supernova (2000)

Není to nejhorší sci-fi, ale je příliš jednoduché, ale musím uznat efekty okolo venčí (loĎ nebo vesmír) byly velmi dobře udělané. Film mi přišel takový prázdný. Asi něco jak jeden díl nějakého seriálu...jedno podívání stačilo.

9 (2005)

Sci-fi animák z hustou atmosférou, která tu vzhledem k té délce opravdu byla :)

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Tohle je ta pravá Pařba ve Vegas !!!. Depp a Del Toro se tu maximálně předvedli. Po skončení filmu jsem si připadal zdrogovaný. Rozhodně bych film řadil mezi hypnotické filmy.

Kramerová versus Kramer (1979)

Excelentní výkony ve smutném dramatu o výchově dítěte, kdy se rodiče napohodnou a dítě na to doplácí. Velice emocionální film a hold všem otcům, kteří se takhle starají o své děti :)

Divoká stvoření (1997)

Velmi zábavné divadýlko v prostředí zoo, sektáme se tu s aktery z filmu "Ryba jménem Wanda"

Sukeban guerilla (1972)

Stylovka z krásnými japonkami, kterou vykradl Tarantino.

Donnie Darko (2001)

Naprosto divný film, který zaujme výborně po dramatické stránce a pak nám do toho Richard Kelly přimíchal ještě vložku sci-fi, kterou ještě teĎ pořádně nechápu). Z toho všeho vzniklou poutavé sci-fi drama, které vás vtáhne do sebe od samého začátku a užíváte si každý moment těch zvláštností...

Aein (2005)

Nádherný film o mileneckém vztahu..

Jako Mike (2002)

Kouzelné boty, díky kterým každý hraje basket vskutku výborně. Pěkná hip hopová komedie na jedno podívání :)

Space Jam (1996)

Bugs Bunny a spol. si přibrali do týmu Michaela Jordana, se kterým budou hrát basket :) -do 15let