Ulice (2005) (seriál)

Pokaždé když se člověk v zimě vrátí večer a zapne TV Nova přivítáho tenhle seriál, který se snaží být zábavný a proto je také tak nízké hodnocení. Některé situace a příběhy jsou vskutku ty, co napsal sám život- tak proč to házet rovnou do koše ?- ale poslední dobou je to nekonečný seriál a je to opravdu už asi jenom o hovně

Město bohů (2002)

Riu de Janeiru je opravdu tvrdé město. V Tv vám normálně ukážou karnevali a zábavy, co tam maj a všichni jsou z toho posraní. Ale tenhle film vám ukáže, že je to jak v Africe a není tam skoro co k jídlu a ještě tam jde o kejhák. Malí šulini se dostanou ke zbraním v 10 ? nebo kolik mu bylo- no tohle je ještě film, realita bývá leckdy drsnější !!!

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Taková trochu jiná Sandlervoka. Hodně veselá, letní a svěží komedie. Po druhém shlédnutí, jsem se soustředil na dramatickou stránku a zjíšťuju, že taky byla něčím naplněná. Takže to není žádná z dalších bezduchých blbostiček :)

Kill Bill 2 (2004)

Méně akční, více dialogů a nápadů. Hudba opět skvělá, která mě nutí dát zase plnou.

Kill Bill (2003)

Naprosto výborná forma pomsty ala nářez. Tarantinova pocta všem starým japonským filmům i s pár jejich hvězdami :)))

Zjizvená tvář (1983)

"How you like that"..tak tuhle větu nikdy nevyženu z hlavy. Al Pacino podle mě ve své nejlepší roli a jeho španělský přízvuk. Al Pacino zde prolomil hranice a naprosto mě dostal. Pro mě je to srdcovka (Top 10)

Kmotr 1, 2, 3 (1992) (TV film)

Největší nejlepší trilogie, co kdy byla natočena. Ať se člověk podívá do jakékoholiv světového žebříčku top 10 kmotra tam jistě najde. Gangstarka jak má být z výbornými herci jako : Marlon Brando, Al Pacino, Robert de Niro a mnoho dalších, ale nejvíc si cením Al Pacina, který nás provází od prvního až do posledního třetího dílu, kde ukazuje, že je pán herec a on je ! Kdo viděl Kmotra 2 uvidí jasně, že al pacino dokáže zahrát i očima. jak někdo jednou někde psal: " Byl bych unešen i kdyby Al Pacino hrál jak si oráží v tramvaji jízdenku" :D- ale musím příznat já také

Madagaskar (2005)

Přeceňovaný animák , a ani nevím za co je ta druhá hvězdička

Zoolander (2001)

Ben Stiller je jak herec, tak režisér velice schopný a vtipný. Touhle bláznivinou z prostředí modelinku opravdu trefil do červeného.

Nad košem (1994)

Všichni vyskočí radostí, že je tu tupac, ale kolem něj se to tu vůbec netočí. Film je hl. o beskatbalu s pitomým scénářem. Za film plný niggaz, ulice a basketu dávám *** + * - opravdu, když příjde na scénu Tupac, tak se člověk hned propudí a upřeně kouká na jeho herecké kreace, kdyby ještě žil nevím jestli by byl lepší rapper nebo herec...