Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

VIDĚT A UMŘÍT !!!! Po skončení se mi podlamovali kolena. Nic takového ještě nikdo nenatočil. NEJDOKONALEJŠÍ POSTAPOKALIPTICKÝ SVĚT PLNÝ DEPRESE, JAKÝ BYL KDY VYTVOŘEN. Jestli hledáte čistokrevný akční film plný šílených nápadů (střílení a řezáním vším možným, výbuchy aut, odlétávající hořící těla, zmutované bose, krvelačné ženy a TO VŠE ZA NEKONEČNÉ JÍZDY, tak to tu máte. Pro srovnání s ostatními díly tu má Max a jeho osoba nejméně prostoru a film je jakoby 3x prodloužená verze konce 2. dílu Maxe nadupaná těmi největšími možnými efekty téhle doby s opravdu nabušeným soundtrackem. ROZCUPUJE VÁS TO !!!

Ten třetí (2013)

Paul Haggis je neskutečný scénárista a dokázal si to zde i náramně zrežírovat. Tak citlivý snímek o mezilidských vztazích už jednou natočil ve svém snímku "Crash", nemyslím si, že by byl tenhle snímek méně kvalitnější.

Jupiter vychází (2015)

Naprosto neuvěřitelné zklamání, které už napovídalo hodnocení, ale shlédnutí to neuvěřitelně potvrdilo. Akce přeplácaná a nezajímavá (to jediné mě zde lákalo). Jakmile zklamala akce s efekty, které byly tahači snímku, tak jsem se snažil hledat kvality jinde - nenašel jsem. Děj a zápletka tak ultrastupidní, že se to dalo jen v pohodě chladně dodívat.

Ip Man: Poslední boj (2013)

Další skvělý snímek o mistru Ip Manovi, kde se zaměřili tvůrci na jeho konec.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Temnější tón prospěl, jedničce se to nevyrovná, clišé se nevyhnete, ale užijete si to a o to jde.

Americký sniper (2014)

Film, který jsem doslova potřeboval shlédnou !!!!

Purpurová růže z Káhiry (1985)

Velmi drobná veselohra, která je podle mě závěrem obrovská pocta filmu vůbec. Sledujeme filmy, protože mohou naplnit sny, které nemůžeme mít v realitě. Když se realita přiblíží našim snům, tak je to jen záblesk, který rychle vyprchá... Nádhera !!!