Domů na Vánoce (2010)

Chce to byt alternativou, ako konecne asi najsmutnejsi vianocny film aky som videl : 50 %

Náhradnice (2011)

Len taka spolocenska konzervacka, dost sa riesia vztahy, ale pohoda : 55 %

Otěže na krku (1961)

Genialna BB uz mala dobre rozbehnutu karieru, prave vdaka filmom ako je tento : 95 %

Drahá Brigitto (1965)

Uz len priemerny James Stewart, rovnako aj inokedy vynikajuca BB asimala film na ahkua casto az prehravala ... nic vynimocne ani po X rokoch : 62 %

Viva Maria! (1965)

Povodne som bol nadseny rozkosoun BB, potom som si uvedomil, ze to komplet prepadlo. No ale ze mam slabost pre BB, dam aspon slusny priemer : 60 %

Une ravissante idiote (1964)

Perkinsa som nejak obiede prezil, no, nemam ho rad, film som pozeral hlavne kvoli genialnej BB. Bola proste ... skvela, dokonca este aj spionazna zapletka , za mna teda maximalna spokojnost . 100 %

Láska na polštáři (1962)

Mierne sklamanie, rozhodne to ale neodbijem jednym spuntom. Za prve, milujem mladu Brigitte Bardot, vtedy ked bola mlada zena, bola fakt k nakousnuti, a teraz je to uz stara pani, stale vsak vie hrat. Klasicka hra na kocku a mys, On sa do nej zamiluje, ona vsak nevie, ze on je brutalny nasilnik ........ dialogy casto nielen priemerne, ale az vatovo plane plky, sklamany som, toto je moje najvyssie mozne hodnotenie filmu : 69 %

Na rozcestí (2017)

Krasnych 6 pribehov v 6-ich bulharskych sofijskych taxikoch. Videl som aj Ivana Barneva /Obsluhoval jsem anglickeho krale/ : 77 %

Láska jako jed (2010)

Rezier Katell Quillévere je pre mna neznamy pojem, film vsak na urovni. Scenar na urovni, zapletka a dialogy namakane, starucky Galabru na prahu 90 -ky sa este aj tu zjavil, hm : 72 %

Rozmařilý život Gérarda Floqua (1986)

Ja som to pozeral hlavne kvoli mojmu oblubenemu Michelovi Galabru /Cetnicka seria, Soudce a Vrah 1976/, kazdopadne lahko nadpriemerna komedia. Stary dobry farncuzsky humor tu este bol, herecke vykony na urovni, reziser Georges Lautner /Profesionál 1981/ odviedol slusnu rezisersku pracu : 72 %

Časové pásmo bylo změněno