Než jsem tě poznala (2016)

- hlavni plus toho filmu je, ze hodne z hlavnich postav "znam" i ze sveho okoli,temer kazda z nich me nekoho pripominala, a tudiz jsem to pak vnimala uplne jinak. .... Kdyz to mam shrnout: krasni herci, skvele jim to ladi, parkrat jsem doslova vyprskla smichy, navic- nejsou tam zadne trapne ci nechutne momenty, skvele napsane postavy, ktere se chovaji naprosto prirozene a lidsky, ...hezky, ale ne nijak kycovity pribeh, i ty momenty, ktere by mohly vest ke kyci, jsou radeji vynechany, coz me velmi potesilo Co nejvice ocenuji, je ona nekycovitost. vse tak nejak hladce plyne, hezky se na to diva, clovek chape vsechny zucastnene postavy. Nic a nikdo neni cernobile. Romantika je primerena, a ne preslazena. + ten britsky akcent se tak kraaaasne poslouchal :))) jedine, co me prekazelo, bylo jeji oboci, ale postupem casu s tim prehnanym pohybem nastesti prestavala. A na obalu by melo byt upozorneni: nebezpeci slz,... jelikoz jsem zrovna dneska byla na dolepeni umelych ras, a ke konci filmu z jsem jen drzela horni vicka, a slzy nechala kapat tak, aby se mi co nejmene namocily rasy :D :D :D xD samozrejme se clovek neubrani srovnani s Nedoktnutelnymi, ale to byl malinko jiny zanr, takze to tomuto filmu "odpoustim". Navic postizenych lidi pribyva, a je treba, aby lide byli alespon skrze filmy postupne "prevychovani" k tomu, ze jsou to "taky lide", a ne ze my se mel jit hned kazdy zabijet, kdyz se mu stane nehode ci uraz. Kvuli tomu breceni nevim, jestli se na to podivam znovu, xD ale jinak plny pocet :) nic bych asi neudelala jinak, vse tam sedi, jak ma :) ... teda, az na to tancujici oboci, a nekdy prehnane prehravani Louise

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

dvojka se mi libila o neco mene, jak jednicka. Co bylo skvele, byly kulisy budov, apokalypticke mesta a rozvaliny. horsi byl pribeh, psychologie postav. Pribeh, u ktereho jsem doufala, ze se posune nekde dal, se nikde neposunul. temer nic jsme se noveho nedozvedeli, Naopak, stale je mi nejasnejsi, proc teda bylo treba absolvovat to cele s labyrintem? k cemu tam byly ty roboticke nestvury, ktere je na zacatku zabijely? (byly infikovane jedem? ale vzdyt byli vsichni "vyvoleni" imunni, tak proc umirali?), proc se tedy labyrint otacel, k cemu je sledovali? (spoilerova cast:) Navic, na konci prvniho dilu rikali, ze pujde o druhou zkousku. Proc lekarka fingovala svou smrt? A co mela byt ta zkouska? Vzdyt v druhem dile je vedli jen jako prasata na borazku k ruznym "akvariim", kde je uspali, a brali z nich protijed... moc akce, malo smysluplnejsiho deje, ktery by vysvetloval, proc tam vlastne po te obrazovce porad prchaji... aby se nakonec vratili zase zpatky a nechali se (nekteri) zase testovat... nejak nevim, co tim chteli tvurci rict. jestli se neco vice dozvime v 3.dile nevim, ale druhy dil byl pro me docela zbytecny

Kobry a užovky (2015)

Jako drama v pohode. Vtip tam nebyl ami jeden. Skoda, ze jsem ocekavala komedii. Cele to bylo dobre, scenar mel alespon trochu hlavu a patu, coz je v cesku celkem vyjimka. Neurazi, ale ani nenadchne

Dr. House (2004) (seriál)

skvely serial, nadcasovy, novy napad, paradni herci. (oblibene dily: 07x10)

V zajetí démonů 2 (2016)

Chyba u tohoto filmu bylo, ze jsem ho sledovala sama, a dala jsem si k nemu sladky popcorn. :D pak jsem celou noc chodila pit hektolitry vody a pak zase na zachod, pricemz sejit po schodech, aniz by me v nasem starem dome nedesily stiny byl neliby zazitek :D U tohoto filmu je velkym faktorem to, ze je na bazi skutecnych udalosti. Na to se pak clovek kouka hned jinak. Lekacek tam neni moc, spis pracuje s postupnym narustanim napeti a litosti nad malou unavenou vycerpanou holcickou. shrnuto podtrženo: toto byl muj první horor, kde jsem opravdu citila, jak mam zvednuty adrenalin v krvi. Prvni horor, kde jsem se nerozchechtala nad debitou tvurcu (ok, konec a zaverecne dialogy byly trochu nezvladnute), ale jinak velmi zajimavy pocin :) Jednicku jsme nevidela, ale urcite se na ni podivam :)))

Hot Girls Wanted (2015)

Jak si tak pročítám komentáře, tak jsem asi viděla jiný film, jelikož mě tento dokument celkem zasáhl. Líbilo se mi, že režisérky nevybraly chudé matky samozivitelky na drogách, které v dectvi znasilnoval nevlastní otec a matka ji nemá rada.. ale mladé hezké rodiči zaopatrene holčiny. Mladé holky okolo 18 jsou naivní. A toho ten průmysl velmi využívá. Málokterá holka v tom věku dokáže říct ne, naštěstí vaše dcery nebyly (možná) před tu otázku postavený. Kdo ví, jestli by dokázaly odmítnout. Takže komenty typu, jak jsou to jen prostotitky... Ano, to ony s odstupem času vidí taky, ale předtim vidělo to pozlatko, a možný úspěch a hlavně uznání...za to, co dolazaly... Jaký paradox, což?

Simpsonovi (1989) (seriál)

nejoblibenejsi dily: 06x13

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

prvni tretina je opravdu neskutecna. Skvela hudba, uzasny pribeh, ktery je navic perfektne zpracovan a rozveden. Je to velmi dobre promyslene. Bohuzel druha tretina je o hodne slabsi, avsak na jejim konci aspon nasleduje zajimave rozuzleni. Treti tretina uz je naprosto zbytecna. Divak nejenom, ze si k novym postavam nestihne najit cestu, ale ani si nestihne zapamatovat jejich jmena. Pribeh je najednou vypraven krkolome, chaoticky, plno veci nedava smysl nebo jsou logicky spatne. Skoda. Pro me Death Note konci prvni tretinou, a tim padem tomu davam vsechny palce nahoru, co mam :))) :D Potud je to opravdu uzasne a jedinecne dilko

Vlčí děti (2012)

Hezké, milé... A na konci jsem si pobrecela,dvakrat (podruhé u písně u titulků)

Očista (2013)

Taková škoda. Velmi zajímavá myšlenka, a oni to zabíjí naprosto nezvladnutym scénářem. Postavy ploché, černobílé, nelogicky jednající, psychologie žádná, zápletka příšerná, celou dobu řeší morální dilemata, které by právě v akci nikdo nemyslel, protože by měl adrenalinem ucpaný mozek k praskniti.... chování postav by takhle vypadalo tak leda v nějakém slunickarskem ostrově. Vlastně ani tam. Hlavní padouch nerealisticky. Absolutně nikdo nepočítal s lidskými půdy, sebezachovou, zkratkovitym jednáním, atd. Od půlky už jsem to sledovala jen ve zmensenem okně, a vyrizovalanu toho maily... Zklamani... Buď si mělo vybrat akci, nebo filozofovani o morálce. Obojí zde nejde