Hot Girls Wanted

Dokument sa zameriava na amatérsky pornopriemysel, ktorý predstavuje dobrodružstvo a príležitosť pre mladé ženy unikajúce z malých mestečiek. Príbeh nám poskytne intímny pohľad do života niekoľkých dievčat, ale zameria sa hlavne na 19-ročnú Tressu, ktorá túži po slobode a sláve. Stane sa z nej amatérska herečka a spolu s novými priateľmi zažije nielen vzostupy a pády podnikania, ale okúsi aj temnejšie kúty internetu a skúsenosti ju donútia prehodnotiť toto pochybné odvetvie. (Refresher.sk)

Pajky3

Po dlouhé době jsem se podíval na dokument a jsem opravdu zklamaný. Přivedl mě k tomu twitter jedné z producentek (Rashida Jones - Parks & Rec) a byla to chyba. Téma totiž nabízí něco zajímavého a já jsem byl zvědavý co nového se z dokumentu dozvím, ale přínos je naprosto nulový. Je to totiž pojaté jako jedna z těch trapných amerických reality show, kde se všichni snaží tvářit, že to skutečně prožívají, ale přitom dobře ví, že je natáčí kamera. ()

Hamaradža

Dokument o porne ktorý sa hardcore záberom detinsky vyhýba (neobsahuje ani jeden). Nie že by mi až tak záležalo na videní bobra ale podobná téma by si vôbec zaslúžila aj sebakritickejší, serióznejší a drsnejší pohľad, nie taký feministicky uplakaný, nehovoriac o tom že teen hviezdičky často hovoria o "tej" alebo "tamtej" scéne, pričom scéna nám zrejme z dôvodu prístupnosti nikdy nie je ukázaná (spoliehali sa režisérky na to že bude človek googlovať?). Ale ináč dobre spracované, zaujímavé a zo scén o "facial abuse" mrazilo. ()

Arsenal83

Čo si o tom myslieť. Chvíľami som mal pocit, že sa réžia snažila poukázať na to, ako sa mládež dnes tak ľahko vďaka internetu morálne skazí. Ale nebolo to celkom dotiahnuté. Ani dokumentárne to nebolo dokonalé. Taký priemer. Neublíži ani neobohatí. V každom prípade matka, ktorá je spokojná, že jej dcéra po zavŕšení dospelosti robí kurvu, to je na psychiatra. ()

Streeper

Čekala jsem to více šokující. Vlastně celkově nic v tom dokumentu mě nepřekvapilo. Chápu, že v dnešní době to holky dělají kvůli snadným prachům a některé i kvůli sexu. Rozhodně nikoho nesoudím, je to jejich volba a respektuji to. Každý ať si žije svůj život jak chce, ale nevím něco mi v tom prostě chybělo, trošku toho šokujícího zjištění nebo tak, nic takového se nekonalo. Je to hodně nemastné, neslané., žádné překvapení, všechno co už divák dávno ví. ()

Lanark

Vzhledem k tomu, že ČR je na špici všelijakých amatér castingů a každou chvíli nějaká nebohá učitelka nebo úřednice dostane padáka, páč si chtěla přividělat na novou kabelku, tak jsem ani nečekal něco mimořádně objevného a spíš jsem byl zvědavý na zpracování. Kupodivu nejzajímavější okamžiky jsou ty, kdy holky před kamerou vůbec nejsou a řeší se buď statistiky kolem pornobyznysu a nebo interview poskytují ostatní lidé z branže (často mnohem zkušenější). Překvapilo mě, nakolik tvůrkyně utíkají před těmi nejzajímavějšími tématy a zůstávají v pozici téměř voayerů, kteří freneticky přelétávají z jedné "herečky" na druhou, jakoby se skoro bály pohlédnout hlouběji a zůstavaly v bezpečí melodramat typu Bravíčko. Téma vybrané velmi dobře, ale příště to holt chce mít víc "koule". ()

• Úvodní skladbu složil a produkoval newyorský hudebník Samuel „SamTRax" Aristil. (Dr Lizal)
  • Dokument měl premiéru na festivalu Sundance v roce 2015. (Dr Lizal)