Sólokapr (2006)

Velice příjemný snímek, a to nejen díky krásné Scarlett Johansson. Scénář je sice poměrně jednoduchý, ale já jsem si film užil. Hodnocení vidím na 70%.

Sin City - město hříchu (2005)

Tohle teda byla řežba! Jednak je to velice zajímavé vizuálně, film má velmi dobré herecké obsazení a nad všemi vyčnívají Bruce Willis a především (téměř) nezničitelný Mickey Rourke.

Avatar (2009)

Tak konečně jsem byl poprvé v imaxu. A byl to velice příjemný zážitek. Film má sice poměrně jednoduchý a mnohokrát omílaný scénář, nicméně je to celé výborně natočené. Film je napínavý, nabízí úchvatné akční scény a HLAVNĚ je vizuálně úplně dokonalý. Avatar můžu všem jen doporučit!

Annie Hallová (1977)

Asi nic není tak složité a bláznivé jako vztahy mezi muži a ženami.. A asi nic jako navazování vztahů není tak lákavé :-D

Nesmiřitelní (1992)

Správný western, jak má být. Napínavý, akční a drsný. Clint Eastwood v top formě - herecké i režisérské.

Zázrak v New Yorku (2009) (TV film)

Celkem slušná rekonstrukce, nicméně bohužel zbytečně moc sentimentální.

Vetřelci (1986)

Zase jeden z filmů, které se špatně komentují.. to se prostě musí vidět. Atmosféra mě vtáhla do děje snad ještě líp než v prvním dílu, a to už je fakt co říct. Sigourney to těm obludám pěkně nandala. Potěšilo mě i to, že autoři nechali přežít Newt, která si získala moje sympatie.

Letecké katastrofy (2003) (seriál)

Velice zajímavé, napínavé, poutavé a tudíž čtyřhvězdičkové.

Kat (2004)

Tenhle film-to je fakt slabota. Bylo v tom tolik nesmyslností. Má John Travolta zapotřebí hrát v takovémto filmu? Dost často to na mě působilo jako parodie, přitom se to však tvářilo vážně. I ty 2 hvězdičky jsou asi moc.