Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Kouzlo Indiana Jonese zde na mě pořád působilo. Už při prvním záběru, kdy byly "Indymu" vidět pouze záda a klobouk na hlavě, jsem se těšil na to, co přijde. Na druhou stranu je to podle mě ale nejslabší film z celé tetralogie. Rozdíl mezi třetím a čtvrtým dílem je znatelný. Pokud by měla sestupná tendence pokračovat, tak už by mi přišlo lepší avizovaný pátý díl netočit. Indiana Jones by riskoval pokles na nějakých 50-60% a to by podle mě byla velká škoda.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Pulp Fiction se mi líbí čím dál víc. Každým dalším zhlédnutím bych tomuto filmu přidal jednu hvězdičku v hodnocení. Jenomže ***** je maximum :-) Při (zatím) posledním zhlédnutí jsem to naprosto hltal. Tady je těch 5 hvězdiček úplně čistých, prostě a jednoduše 100%.

Bowling for Columbine (2002)

Jedním slovem bomba! Tak výborná záležitost, že se mi jen těžko hledají slova, abych to správně okomentoval. Jak říkají Angličani, "It's a must watch!!"

Riskuj! (1994) (pořad)

Klasika televizních pořadů 90. let.

Kolotoč (1996) (pořad)

Divácká soutěž: "Vysoušeč vlasů na tři...?" :-D

Gia (1998) (TV film)

Vysoký nadprůměr, silný životní příběh a přesvědčivá Angelina, 80%.

Esmeralda (1997) (seriál)

Jediná telenovela, na kterou jsem se v době jejího prvního uvedení v Česku pravidelně díval, dost možná to bylo i tím, že se zde objevila zřejmě jako úplně první seriál svého druhu. Zpětně ale musím říct, že sledování Esmeraldy byla ztráta času, je to na 1 hvězdičku a ještě ne čistou.

Hříšný tanec (1987)

Byl proveden výzkum mezi evropskými ženami, jenž si dával za cíl zjistit, po kterém filmu dámy nejčastějí sáhnou, když musí být kvůli nemoci doma. No a hádejte, který snímek vyhrál? :-) Ve filmu je na můj vkus zbytečně moc klišé a moralizování, čtyři hvězdičky nejsou úplně čisté, vidím to tak na 70%.

Baywatch Nights (1995) (seriál)

Mitch by měl být radši na pláži, když si hraje na detektiva, tak mu to nejde.

Případy otce Dowlinga (1989) (seriál)

Tohle je slabší seriál, na druhou stranu je ale docela milý a tak vidím hodnocení na 40%.