Městečko South Park (1997) (seriál)

Večerníček pro dospělý, docela dost velkej nářez :-D

Želvy Ninja (1987) (seriál)

Absolutní závislost mého raného dětství. Jinak bych hodnocení ***** nedal, ale když si vzpomenu, jak jsem to zhruba ve věku 7,8 let hltal.. Měl jsem tričko s želvama, boty s želvama, flašku na pití s želvama, spoustu komiksů.. Prostě plný hodnocení to vystihne nejlíp :-)

Šmoulové (1981) (seriál)

Výborný seriál, absolutní klasika, k mému plnému hodnocení moc nechybí.

Gumídci (1985) (seriál)

Výborný seriál, na plné hodnocení to sice není, ale na poctivých 80% to rozhodně je. Znělka je úplně super a někdy si říkám, že bych tu jejich hopsinkovou šťávu docela ochutnal :-)

Chalupáři (1975) (seriál)

Imho nejlepší československý (i český) seriál. Vyniká především hlavní dvojice, ale i ostatní herci jim zdatně sekundují. Škoda, že seriál má jen 11 epizod...

Šumná města (1995) (seriál)

Tohle se Davidu Vávrovi povedlo, dovedl tu velmi dobře skloubit své znalosti a smysl pro humor, 80%.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Pravděpodobně úplně nejlepší komediální seriál. Velmi zajímavým způsobem přibližuje útrapy korejské války. Většina lidí, co se války účastnila, museli být silnými osobnostmi. Humor (nikdy) a nějaký ten alkohol (občas) neškodí, ale jako voják ve válce bych to zažít nechtěl.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Dokonalé od úvodní znělky až po závěrečné titulky. Dokonalé od prvního až po poslední díl. Nemám co víc bych dodal.

Alpha Dog (2006)

První půlka filmu na mě působila dost bídně, samý kalby namachrovanejch frajírků, blbý kecy.. Později to však začlo nabírat grády a konec byl hodně drsnej. Bohužel je to film na motivy skutečné události.