Wolffův revír (1992) (seriál)

U mě je to tak na 30%. Teď jak to chodí kolem půlnoci na Primě, tak se u toho dá usnout, aniž bych se budil v noci hrůzou.

Dynastie (1981) (seriál)

O něco slabší Dallas, ale že by to bylo tak slabý, aby to patřilo do nejhorších seriálů čsfd, se mi nezdá, viděl bych to tak na 35%.

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Neskutečně stupidní seriál ke kterému nemám co dodat. Opět jsem jednou ztratil minutu svýho času komentováním odpadu.

Doktor z hor (1992) (seriál)

Podle mě typická ukázka seriálu pro důchodce, absolutně mě to míjí. Hodnocení vidím tak na 15%.

Tak jde čas (1965) (seriál)

Hodnocení odpad! nedám jen proto, že jako dítě jsem se na tento seriál dívával s babičkou...

Americký ninja 5 (1993)

Jeden z filmů, které jsem měl doma natočené na videu a koukal jsem se na ně, když jsem býval jako dítě nemocnej. Jde o slabší kousek, ani předchozí díly asi moc lidí nenadchly, ale zas úplně bych "ninju 5" nezatracoval, 40%.

Sám doma 3 (1997)

První díl je jedním z mých nejoblíběnějších filmů s vánoční tematikou. I dvojku považuju za velmi dobrou, ale tento film si tvůrci mohli odpustit. Sám doma bez M. Culkina prostě nefunguje. I ty dvě hvězdičky jsou asi moc.

Playgirls (1995)

Jenom nepatrně lepší než dvojka. U mě tak 10%, jedna * je hodně velkorysá.

Playgirls II (1995) odpad!

Neuvěřitelně slabý film. Skoro se až sám sobě divím, že ztrácím čas tím, že ho komentuju.