Those Who Kill (2014) (seriál)

Celkem zajímavě podaná kriminálka ve stylu seriálů Hannibal a The Following, která byla bohužel velmi rychle zrušena. 65% [seriál bohužel ihned ZRUŠEN]

Od soumraku do úsvitu (2014) (seriál)

Psát o těch potvorách jako o upírech by nebylo zcela exaktní (při původu z hada, nikoliv netopýra), ale jelikož jdou po lidské krvi, tak to tak nechme. Suma sumárum jde o dosti krvavou podívanou (7. díl je TOP), při které jsem se ale bohužel i tak párkrát dost nudil. Od Rodrigueze jsem prostě čekal více. 65% [2. série BUDE]

Friends with Better Lives (2014) (seriál)

Jeden z těch lepších letošních sitcomů o partě složené z dlouhého vztahu, snoubenců, rozvedeného a nezadané. Bohužel americké diváky nezaujal, takže se se seriálem musíme poměrně brzy rozloučit. 70% [seriál bohužel ZRUŠEN]

Lidé zítřka (2013) (seriál)

TTT = teleportace, telekineze, telepatie to jsou synonyma pro Lidi zítřka. Mutanti, kteří se schovávají a bojují proti tajné vládní organizaci Ultra. Lehký nadprůměr, přičemž poslední 4 epizody byly velmi povedené. I tak se ale seriál nezachránil. 70% [seriál bohužel ZRUŠEN]

Tři mušketýři (2014) (seriál)

Seriál, který zpracovává knižní přelohu po svém. No ... spíš si tvůrci vzali z knihy postavy a vytvořili seriál, kde "královská policie" řeší epizodní problémy kolem dvora, poddaných a samotných mušketýrů. Až na výběr dámského osazenstva jsem ale se směrem děje (nějaká ta hlavní linie se přecijen okrajově řeší) a výsledným zpracováním poměrně spokojen. 70% [2. série BUDE]

Pod černou vlajkou (2014) (seriál)

8-dílná úvodní série nového pirátského seriálu se poměrně povedla. Vzhledem k tomu, že o 2. řadě bylo rozhodnuto ještě před vysíláním prvního dílu, čekal jsem větší "boom" - a vůbec v produkci TV STARZ, která mě nemálokrát vyrazila dech. Nevadí, koukat se na to dá a jako fanoušek této stanice si samozřejmě druhou řadu nenechám ujít. Doufám ve více lodních bitev, které jsou správně syrové. 70% [2. série BUDE]

Fleming (2014) (seriál)

4-dílná minisérie zachycující život Iana Fleminga, tvůrce Jamese Bonda, během počátku 2. světové války. Umělecké životopisné dílo, kde mě po shlédnutí nenapadá, kdo by se do hlavní role hodil lépe než Dominic Cooper. 80% [2. série ani NEBYLA plánována]

Klondike (2014) (seriál)

Zlatá horečka nebyla pohodička, jak by se na první pohled zdálo. 6-dílné dobrodružné drama založené na skutečných událostech je opravdu syrovou podívanou s "Robem Starkem :-)" a výbornou podkreslující hudbou. 80% [2. série ani NEBYLA plánována]

Černá listina (2013) (seriál)

Kriminální thriller, který je naštěstí něco malinko více než klasické epizodní kriminálky. Hlavní dějová linie se zatím rozjíždí stejně dobře jako např. v Castleovi, takže uvidíme dále. 80% [2. série BUDE]

Resurrection (2014) (seriál)

Drama o návrátivších zemřelých v jednom malém městečku. První polovina série spíše seznamovací, ale zbytek čím dál více intenzivní a závěrečná scéna (ač nedošlo prozatím na žádná objasnění) vyrazila dech. 80% [2. série BUDE]