Memento (2000)

Poprvé **** a půl *

Klauni zabijáci (1988)

Nafukovací čokl a ujetá hudba jsou na celém filmu to nejlepší. Jinak jsem čekal větší zábavu. ** a půl*

Halloween (1978)

Kuchyňský nůž a ruku na srdce...zas až tak velká filmová perla to není. *** a půl*

Les Français vus par (1988) (seriál)

Za Lynchův příspěvek, zbytek jsem (zatím) neviděl.

The Amputee (1974)

Zkušební natáčení pro AFI, které mělo určit, který z použitých černobílých filmů je lepší. Víc nic.

Abeceda (1969) (studentský film)

"Peggy šla na návštěvu ke svým rodičům, byla tam její neteř v zatemněné místnosti v malé posteli a měla nějakou noční můru a pořád dokola opakovala abecedu. Peggy mi o tom řekla, a to muselo něco ve mně uvést do pohybu a tak jsem začal pracovat na abecedě." David Lynch

Zuřící býk (1980)

Možná sem čekal až příliš (tomu se jeden při čtení okolních komentů ubrání dost těžko), možná je to fakt jeden z těch filmů, které si musíte nechat "uležet"v hlavě, navíc hlavní hrdina není z těch, do kterých je lehké se vcítit, takže zatím je to za ****. A všechno to vychvalováni výkonů De Nira, Pesciho a nádherné hudby je opravdu namístě.

Desperado (1995)

Antonio má charisma , Salma vypadá dobře, ale nejvíc mě stejně bral Steve Buscemi a teplý Ch(c)ango...prostě akčňák, navíc od půlky děravý jak "štamgasti" z Tarasco Baru.