Hon na vrahy - Série 2 (2022) (série)

Těžko říct, jestli to tak bylo i v první sérii a já to jen tak nevnímala, ale ve druhé je dán opravdu velký důraz na to, že vyšetřovatelé kvůli vyšetřování zanedbávali rodinný život... no. Kdo by se divil. Schéma - první to není, druhý to je. Letem světem (kvůli stopáži to ani jinak moc nejde) krátké představení obětí, přiblížení jak probíhalo vyšetřování, nakonec řeknou jméno pachatele, jak se choval první chvíli v zadržovací cele a nazdar šáteček. Motiv? Co to bylo za lidi? Co je těm zvěrstvům vedlo? Kdo by to chtěl vědět, že. 2,5* Pod tři hvězdy se mi jít nechce, protože vizuálně je to zpracování fajn.

Hon na vrahy - Spoutat. Zmučit. Zabít: Vrah zvaný BTK (2022) (epizoda)

Dozvíte se, že detektivové pátrali dnem i nocí, neměli čas na rodiny a fakt chtěli BTK zatknout. O BTK se dozvíte, že to byl narcis, který se evidentně chtěl nechat chytit. Proč to dělal, dětství, rodinný zázemí, společenský vztahy... zkrátka co to bylo za člověka a proč mu ruplo v bedně, se nedozvíte. 2,5*

Hon na vrahy - Vraždění pro zábavu: Střelec z Phoenixu (2022) (epizoda)

Marně šrotuju a hledám v hlavě jestli první řada byla točená taky tímto stylem - bez toho aniž by nám řekli třeba PROČ se to dělo a nějaký pozadí k vrahům - nebo jestli mi to vadí až teď. Stejně jako u předchozího dílu se mi vybavuje hlavně to, že detektiv neměl čas na narozeniny svýho syna. 2,5*

Hořký svět - Dědictví (2022) (epizoda)

V neděli jsem koukala Pálavu, tak proč ne dnes na Hořký svět (přiznávám, hlavně protože Jakub Štáfek) a nevím, jestli Pálava nasadila až tak nízkou laťku, tohle mi přijde dobrý. V každým případě je to mnohem lepší než nedělní konkurent. Herci, kteří hrají o 100% líp a není vám za ně stydno, příběh (byť nijak originální) má jasnou linku, prostě hlavu a patu. Pravda, Pálava mnohem víc přiznává komedii, a u komedie je to vždycky těžký. Celkem se těším na pokračování.

Jak jsem poznala tvého otce (2022) (seriál)

Vážně je to tak hrozný, aby to mělo míň jak 50%? Nemyslím si. Je pravda, že tam jsou věci, který mi nesedí, ale celkově mám za to, že je to pohodová podívaná, která neurazí. Nejsem skalní fanoušek HIMYM, i když jsem to viděla (díky neustálému televiznímu opakování) mockrát a když to na začátku postupně vycházelo, těšila jsem se na každý díl. Tohle mě rozhodně nechává více chladnou, ale líbí se mi to. 3,5*

Jak jsem poznala tvého otce - Série 1 (2022) (série)

Je to dort? (2022) (pořad)

Popravdě jsem čekala něco... jinýho.  Moderátor mě strašně nebaví, není mi sympatický,  ale to je věc vkusu každého. Kulisy a kamera mi, zejména v prvním díle, přišli jako z nějakého o pár let staršího pořadu. Ale člověk si po pár dílech zvykne. V USA je určitě zábavným prvkem porota. Já jsem u třetího dílu a neznala jsem zatím nikoho, ale pár z nich bylo vtipných. ;) Co se týče dovedností,  jsou to prostě borci. Líbí se mi, že spousta z nich nejde na jistotu a jde vidět, že je, to co dělají, baví, a chtějí si vyzkoušet, co všechno dají.

Krakonošovo tajemství (2022) (TV film)

Hezké to bylo. Nevím, jestli jsem v tom úplně viděla pohádku. ALE ježíši já vůbec, ale vůbec nefandila Adamovi. :D Moc se mi líbila hudba, prostředí a množství neokoukaných tváří.

Láska přes okno (2022)

Další film z edice vlhkých snů náctileté aneb jak bad boy k pravé víře přišel a otevřel své srdce prachobyčejné dívce. Uvidíte tu spoustu zadků, klišé a špatných hereckých výkonů.

Láska ve vile (2022)

Moooocccc dlooooouuuuhýýýýýý. Nikdo mi nevymluví, že dvě hodiny (proboha!!) je na romcom prostě příliš. Zvlášť když jediné co nabízí, je moc hezký vizuál (za to třetí *), nicméně bez jakékoli originality a s častým Hallmark vibem. Hlavní hrdinové jsou bezesporu sympatičtí (zejména Tom Hopper, když se usměje), i když Julie v podání Kat Graham u mě svým debilním chováním ke konci ztrácela dost bodů. Ale někdo to drama holt dělat musí, že. Je to fajn (dloooooooouhuuuuuuuýýýýýýýý) podívání na jeden večer pro romantické duše. Neromantici se podle mě budou dost nudit.