Poslední světlo - Uprostřed noci (2022) (epizoda)

Ne, ty dvě nejsou za to, že Felixova role byla tak směšná. Ale prostě to celý nějak nefunguje. Ty chvíle, kdy se to snaží hrát na mnohem “větší” seriál než je, tomu fakt škodí. 2,5*

Poslední světlo - Příchod tmy (2022) (epizoda)

Některým pasážím (jo, je jich dost) chybí patřičná atmosféra a neskutečně šustí papírem. Tohle se z průměru až podprůměru prostě nedostane.

Poslední světlo - Soumrak (2022) (epizoda)

Depresivní. Trochu to smrdí malým rozpočtem. Andyho honička v závěru fakt nic moc. A Felixovy vteřiny na obrazovce radši ani nepočítám. :D Ale to je jen můj osobní problém. ;)

Poslední světlo - Úsvit (2022) (epizoda)

Nebudu lhát, na rovinu říkám, že jsem si to pustila kvůli Felixovi. A dočkala jsem se JEDNOHO, kratičkého záběru a Vendy z Ulice v roli francouzské zdravotní sestřičky. Ale bavilo mě to, ne že ne. Napětí tam tak trochu buble pod povrchem a člověk jen čeká, kdy to bouchne. Vizuálně se mi to líbí. A Amber Rose Revah je teda sakra hezká ženská. 3,5*

Sladké magnólie - Série 3 (2023) (série)

Životy Sladkých magnolií se šinou dopředu, máme tu menší dramata, hodně lásky, odpuštění a propletených vztahů. I ten největší záporák vám nejdřív požehná a poděkuje, než vás pošle do prd... těším se na další řadu. Tohle musíte buď milovat, nebo nenávidět.

Sladké magnólie - Porážka ve vlastní hře (2023) (epizoda)

A pak že se Bill nepolepšil! Jsem upřímně zvědavá, která ze tří holek posílá Kyleovi kytičky. Jedna se nabízí trochu víc, ale necháme se překvapit.

Sladké magnólie - Někdo, koho toužím vidět (2023) (epizoda)

Noreen asi zapomněla, že u tvorby malé Bex byla taky a ohledně prstýnku na Billově ruce nebyla úplně nevědomá. Takže mě její doporučení o tom, jak by mohl být lepším člověkem (když o něm teď ví prd) trochu zaráží. Ale holt odpouštějící svatá Maddie je jen jedna.