Valeria - Rozhodnutí (2023) (epizoda)

Přese vše jsem se na konci usmívala jak měsíček na hnoju. Takže asi dobré. ;)

Valeria - Stárnutí (2023) (epizoda)

Kristebožeježíši! To jak samy sebe Lola a Valeria neustále sabotují mi už dere nerva! Měním svá přání! :D Bruno uteč!

Valeria - Slova (2023) (epizoda)

Odvěká pravda. Člověk něco chce a jak to dostane, tak se z toho posere. A teď si jdu pustit Jain! ;)

Valeria - To znám (2023) (epizoda)

Myslím, že všem kterým Nerea občas leze krkem, u této epizody trochu zjihne srdce. Já měla ke konci slzy v očích. Člověk by občas chtěl (a měl) to starý já v sobě pevně obejmout. 4,5*

Valeria - Konec (2023) (epizoda)

Je hezčí, než jak ho v knížce popisuješ. - Já vím. - Budu to mít těžký. - Proč? - Abych tě upoutal. Joooo to budeš Bruno! Protože jak už řekla Lola - chlap s traumatem a už je vlhko v gaťkách. Ale já ti věřím, že to dáš! :D

Valeria - Balanc (2023) (epizoda)

Vida! Rodící se lásky na všech frontách.

Valeria - Rozlučka se svobodou (2023) (epizoda)

Victorovi jsem nikdy nefandila, takže Bruno!! šup na scénu. Kostýmy byly sice hezký, ale když už, tak to měli nechat na pozdější díl. Tady mi to fakt nesedělo.

Anna Nicole Smith: Neznáte mě (2023)

Kdyby byl býval staroušek Marshall o dvacet, třicet let mladší, mohl z toho nejspíš být i happy end. Přišlo mi, že po setkání s otcem to s ní šlo už jen z kopce, protože ztratila i poslední iluze. No konec dokumentu tomu dal na prdel, protože... čemu teda věřit, že. Cílevědomá Vicky měla každopádně zajímavý život, řekla bych, že i z velké části podle svých vysněných představ. Jo a určitě bych to o pár desítek minut zkrátila.