Akta X - Padá soumrak (1994) (epizoda)

Tyhle díly, kdy se musí agenti spoléhat jen sami na sebe, izolovaní před zbytkem světa, jsou fajn.

Akta X - Tvary (1994) (epizoda)

Tak toto mě fakt bavilo a odpouštím tomu i ty debilní místa. To, že je to děsně průhledný. I to, že o Scully se fakt nedá bát, páč vše zajímavé stejně vždy propásne, nebo popře, i když u toho je míň jak cenťák blízko. ;)

Akta X - Čaroděj (1994) (epizoda)

Přísahám, že tahle náboženská setkání, všechny tyhle sekty, mě děsí víc, než všichni mimozemšťani.

Akta X - MBE (1994) (epizoda)

Pravda je, že ačkoli se za UFO fandu nepovažuju, tyhle díly mě baví nejvíc.

Akta X - Mladý srdcem (1994) (epizoda)

Ten začátek? Brrr! Ale konec? Jako spíš než na oči bych se zaměřila na rukavičky!

Akta X - Lazar (1994) (epizoda)

Mít to vymazlenější dialogy, mohlo si to krásně hrát s divákem.

Akta X - Opačné pohlaví (1994) (epizoda)

Erotické pnutí mezi Scully a členem sekty, který vypadal, že neumí do pěti napočítat mě bavilo. Nebyl to úplně špatný díl, ale věřit se mu moc nedá.

Akta X - Tam za mořem (1994) (epizoda)

Tento díl se ostatním vymyká. Přišel mi spíš jako thriller, než Akta X. A i když tu Brad Dourif hraje jako o život, i tak jsem tady zůstala hlavním skeptikem. Plusy - Vánoce Vánoce přicházejí... teda odcházejí a něžné gesto Muldera ke Scully.

Akta X - Oheň (1993) (epizoda)

No... těšila jsem se, až nám tvůrci představí nějakou Mulderovu krasotinku a je to tady! A je hezká a má britský přízvuk! Ale tím to končí. :D Ludra jedna.

Akta X - Eva (1993) (epizoda)

Já vím, že tam bylo řečeno, že si ji nikdy vlastně moc neprohlédli, protože tma. Ale pak mi přišlo, že i s těma baterkama si ji Mulder a Scully prohlédli vlastně dobře, když ji dokonce identifikovali. Takže pak jsem moc nerozuměla tomu závěru. Ale chápu, že měl přispět k těm creepy momentům.