Sexuální výchova - Epizoda 4 (2023) (epizoda)

Vážnější nota tomu rozhodně prospěla. Ale ten Otis s tím děláním mrtvýho brouka mě fakt se*e... 4,5*

Sexuální výchova - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

Fajn návrat ke starým známým. Erik je láska a bývalýho ředitele chci stále obejmout! Nová škola mi moc nesedí.

Říjnový polibek (2015) (TV film)

V rámci žánru a Hallmark produkce se mi to zdálo fakt fajn. Hlavní dvojka vcelku sympatická, pokud máte rádi Halloween a všechny ty serepetičky kolem, tak budete, myslím, spokojení. Klasická, na nic víc si nehrající předvídatelná romantika ve stylu červené knihovny. Sedlo mi to do nálady.

Vraždy v Midsomeru - Stín smrti (1999) (epizoda)

Spoiler! Smutný díl po vícero stránkách a já nějak nedokážu zpracovat to Barnabyho prohlášení o nešťastné náhodě. Dát někomu na hlavu oprátku, postavit ho na vratkou židli a odejít kouřit je nešťastná náhoda? Ale jděte.

Vraždy v Midsomeru - Série 1 (1997) (série)

Za mě je první řada plná dobrých, ale v rámci seriálu spíš průměrnějších dílů. Seznamujeme se s Barnabym a jeho rodinou a taky Benem Jonesem, kterému občas jede pusa dřív než se zapne mozek. Některé jeho výroky by už dnešní televizní cenzurou rozhodně neprošly.

Agatha Christie's Poirot - Smrt lorda Edgwara (2000) (epizoda)

Škoda, že tady je všechno tak nějak zřejmé. Každopádně velké plus, že je zde celá parta (apitán Hastings, slečna Lemonová, inspektor Japp a Hercule) pěkně pohromadě.

Agatha Christie's Poirot - Vražda Rogera Ackroyda (2000) (epizoda)

Pustit si to a být tak naivní, že u toho uvařím? Pár minut mi trvalo, než jsem si uvědomila, že ten bělovlasý pán jsou vlastně pánové dva! ale jsou si fakt podobní, což? Hercule se nám v důchodu dává na zahradničení a mění se nám dabing. I když i v této verzi jsem si zvykla. Díl je standardně velmi dobrý.

Poslední světlo - Úsvit (2022) (epizoda)

Nebudu lhát, na rovinu říkám, že jsem si to pustila kvůli Felixovi. A dočkala jsem se JEDNOHO, kratičkého záběru a Vendy z Ulice v roli francouzské zdravotní sestřičky. Ale bavilo mě to, ne že ne. Napětí tam tak trochu buble pod povrchem a člověk jen čeká, kdy to bouchne. Vizuálně se mi to líbí. A Amber Rose Revah je teda sakra hezká ženská. 3,5*