Otcovství (2021)

Šílený komik a tak slabý příběh. Škoda, protože na film dobrý nápad ale provedení po stránce příběhu a zábavy hodně slabé.

Oddanost (2022)

Takový slabší jak drama tak akční film, ale jako příběh hodně slušný. Celkem dlouhé mluvení ve směs o ničem, nebo spíš málo propracované aby vás to vtahlo do děje, do toho málo akce, konec hodně zachránil, ale takové filmy si zaslouží kvalitní hudbu a mnohem více propracovaný příběh.

Zlu tváří v tvář (2022) (seriál)

Kolikrát to tady bylo asi stejně bez úspěchu a špetku zajímavosti. Hodně slabých díky bohu krátký seriál.

Svatba na odstřel (2022)

Nuda, takova dělo herečka a skvělý herec a totální nuda celého svatebního filmu.

Velryba (2022)

Silný dramatický smutný příběh, dostal mě do kolen. Skvělý natočený film, dvě hodiny utekly jak voda.

Někdo klepe na dveře (2023)

Takový zvláštní film, jako příběh skvělý ale i ne, hodně věcí se nepovedlo co se týče záběru smrti nebo apokalypsa, trochu více dramatu a šlo by to postupně nahoru. Je to škoda mělo to potenciál.

Babylon (2022)

No mě se tahle sračka ale vůbec nelíbila, úplně nesmyslný nudný film. Příběh na bodu mrazu, no to jsme teda nečekal takový zklamání.

Čuník (2022)

Bože takový sračka film, nuda, totální bez špetky nápadů a zábavy.

Vlk viking (2022)

Spokojenost asi jenom z vlkem, jinak celkem slabší kousek na horor, viking no já nevím co bude příště. Herecky celkem slušný ale prostě něco mi tam chybělo si to pustit třeba znovu.

Mal de ojo (2022)

Takový zvláštní horor, chvílemi jsem si říkal že tam ta kapka dobrého příběhu a atmosféry ale vždycky mi to ukázalo opak.