Znamení (2002)

Znamení mě přesvědčilo o mimozemské civilizaci až při dalším pokusu a až tehdy jsem viděl slušnou atmosféru celkem skvělý příběh a hlavně místo k sežráni.

Milionové Vánoce (2007)

Miliony jsou všude a tak si děcka trochu užijí v rodinné komedii kdy špekoun a posera se je snaží pod vlivem paničky zastavit.

Neznámý (2011)

Slušná zábava opět v čele s Liam Neeson který nezklame a když už jo tak málo tenhle výpadek nabere pořádně otáčky a dost slušný příběh.

Jason Bourne (2016)

Jsme zpět bereme sebou docela dobře rozjetý příběh ale nevím chceme ještě něco víc nevím zda ještě potom toužím ale je tam dost faktoru co mě uspokojilo a to je hlavní.

Bourneův odkaz (2012)

Změna je solidní příběh zajímavý a uspokojivý akce slušně děj skvělý ale chybí mi něco víc.

Bourneovo ultimátum (2007)

Tak jsem dostal další dávku a taky vynahrazení za dvojku která byla trochu slabší tak tady nemůžu než chválit opět výborný kvalitní výkon Matta je to fakt borec protože je tempo akci je slušné až moc.

Bournův mýtus (2004)

Tak o trošku slabší jako první nášup ale pořád jsem se dost dobře bavil.

Agent bez minulosti (2002)

Takže jak to správně nazvat tuhle špičku filmu, pustíte si film a valíte fakt oči jak dobře jede a nezastavuje se vůbec skvost pro mé oči.

Vládce kouzel (2010)

Iluzionista trochu jinak jak jste čekali ale pořád to neumí.