Vřískot 2 (1997)

Dvojka nám dává pokračováni v celkem slušné jízdě a tak nezbývá než se zase trošku bát.

Vřískot (1996)

Pecka tak tohle byla slušně zamotaná jízda, jemná strašidelnost super, zápletka bomba, herci super a tak vám nechybí než se fakt bavit.

Neviditelné zlo (2006)

Magor co celkem slušně dost vydrží a aby to nebylo málo bláznivá matka se do toho vloží a chce pomstu a tak jsem dočkal slušnou dávku masakru ve starém hotelu který měl parádní atmosféru.

College Road Trip (2008)

Další starostlivý otec a jeho až moc přehnané ale zábavné starostlivosti a tak musí začít jízda mezi dcerou a otcem povedené.

Boj (2007)

Boj je výborný akční film který se mi líbil ano pořad se to opakuje a slova jsou stejná ale prostě když to tak má byt a film je fakt bomba tak proč ne.

Kung Fu Panda 3 (2016)

Do třetice dostaneme několik Pand ale už mě to nebere kopie na zbytek animáku a dost slabé.

Kung Fu Panda (2008)

Kung fu dostalo svoji další šanci mezi zvířaty a tahle nenažraná Panda se hodně povedla. Příběh je super animace taky a tak se člověk slušně baví.

Ahoj Pipi! (1969)

Pipi a vánoce plné nudy a rozbalení přihlášky na testování a přezkoumáni tehle divky.