Max Payne (2008)

Dobrá atmosféra dost zajímavý příběh a já celkem hledal cestu k tomuhle filmu až nakonec pár drobnosti mě přesvědčilo abych se bavil.

Rallye smrti 2 (2010)

Rally smrti sice vyměnilo pár drobnosti ale v duchu jedeme dál a dostáváme trošku i jiné akce a proto já jsem s menšími výhradami dost spokojen. Ano zamrzí hodně věci ale když už fakt vidíte dost filmu co se pokračováni nejedou 100% v tom samém člověk si zvykne.

Rallye smrti (2008)

Dostali jsme velmi dobrý adrenalin, věznice která nám dala úplně něco nového a dost odlišného ale beru to a nebudu si stěžovat. Bomba káry bomba smrtící závody vymyšlenost děje je super a herecky se nemůžeme vůbec nudit takže chci a věřím v další akci.

Hrdinové války (2007)

Začátek válečné éry a já nečekal že je i jiná země co má fakt dobrý válečný film. Čína svým dvouhodinovým filmem překvapila a nemůžete se vůbec nudit musíte držet linii za každou cenu a bojovat do poslední chvíle protože útoky jsou silnější já jsem fakt solidně spokojený.

Oculus (2013)

Nuda nebavilo o ničem prostě nemělo to atmosféru, nebyl nikdo kdo by mě zaujal příběh byl jednoduchý bez nádechu smrti prostě ne.

Zrcadla 2 (2010)

Zrcadla dvojka mě hodně překvapila a dost slušně potěšila a za to jsem rád ne vždycky je zrcadlo váš kamarád nevíte co a nebo kdo se za ním schovává.

Zrcadla (2008)

Další horor který má velmi vydařený soundtrack a dost dobře vymyšlený příběh ne jenom že jsme bylo na strašidelném místě ale tuhle práci ochranky neberu. Radši si vychutnám tenhle děsivý film z pohodli domova protože tady je o co stát.

Oběť zla (2007)

Labilní rodina touží po miminku a tak když to prostě nejde normálně a bůh vy co máme dělat zvrtne se to boj o přežití a tak mě to dost bavilo a líbilo se mi to. Napětí bylo výborné a film je založený na dobrých základech psycha.

Scream (2015) (seriál)

Musel jsem tomu dát šanci po druhé což je u seriálu velký problém ale celkem nelituji nešel jsem sice z hvězdami až moc nahoru ale dobře chválím mrzí mě samotná maska ale když to tak chtěli dobře, seriál je napínavý herecky zábavný ale mě si fakt zatím drží na středu záležitosti.

Vřískot 3 (2000)

Bohužel už je to trošku ohrané a dost slabé do druhého dílu sem se bavil a chápal celý tenhle vřískot film ale tady jsem sna postrádal vše.