Vikingové II (2008)

Zajímavé vikingy postavit proti krvelačnákum někde z jiné planety něco takového spojit dokáže potom i hodně působit na vás zvlášť mrška co když se vytočí náramně z červena, já jsem velmi spokojeny drželo mně to pěkně na nohou celou dobu.

Nebojte se tmy (2010)

Bud se mi to zdá nebo mně fakt už jenom vystraší film točený kamerou, atmosféra celého filmu byla výborná trošku sem postrádal strach ale přesto sem s hororem spokojený hrozně se mi líbily naši malý démoni . Jediný kdo my vadil byla Katie.

Stupeň 6: Dny totální zkázy (2004) (TV film)

Je jasné už od samého počátku že tohle si zaslouží odpad! nebo max 3. Je pravda že tyhle filmy jsou někdy moc zdlouhavé ale přesto na obyčejné efekty se mi to celkem líbilo jeto slabší ale proto se tohohle má někdy ujat někdo lepší.

Po životě (2009)

No tohle mně i celkem zaujalo a bylo to hodně zajímavé škoda na par maličkosti které sem postrádal přesto spokojený.

Vražedný lov (2012)

Opět nič jsme z toho nedostali ale co už.

Noc žraloka 3D (2011)

Bylo mi jasné jak hodnocení tohohle filmu dopadne ale pro mně to byla pecka film od A do Z co mam rád herci žralok ( a to filmy o žralocích se málo kdy povede ) atmosféra všechno bylo prostě vynikající sem velmi spokojený.

Den zlomu (2003) (TV film)

Mám rád katastrofické filmy a na tohle ani nevím proč jsem se těšil, ani mně to nepotěšilo bohužel a škoda takové filmy by fakt měli dělat profíci.

Kolotočáři (2009)

Tahle komedie se mi moc líbila ale náš typeček byl vskutku šílený, to nemělo chybu a jeho touha po lásce byla hustá, prostě romantická komedie ve švech smyslech v mých očích bodovala.

Šéfové na zabití (2011)

No mazec rozhodně bych takové šéfy nechtěl až na paní šéfovou tu bych bral :-D komedie jak má byt vydařena s humorem a s menšími komplikacemi.