Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Horor

plakát

Hvězdná pěchota: Invaze (2012)

Jsem mile překvapen, očekával jsem od toho méně, dostal jsem více, je škoda že ten příběh byl lehce předvídatelný a věřím , že by ze story šlo vymáčknout ještě více. Spíše by mi sedělo, kdyby se to táhlo ve stylu Dead Space. Potěšilo mne i pěkné grafické zpracování, dokonce i ženy vypadaly jako ženy :-) Btw akorát nějak nedokážu pochopit společné skříňky žen a mužů a pak to jejích š*kání, nemyslím si že by toto skutečné vojsko trpělo. Hudební doprovod byl fainový a celkově nenudil jsem se.

plakát

Pevnost Boyard (1998) (TV pořad)

Jako malej jsem hodně často sledoval, fascinovaly mne ty "pískové" modré hodiny a mimochodem ze všech disciplín jsem měl nejradši zápas žen v blátě. Mňam

Věc: Počátek (2011)

Naprosto zbytečná tuctová věc, kterých zde máme milóny, i když nejsou ze zimy, případně nejsou dodatek či pokračování původního snímku. Protože první díl, i když jsem jej také ohodnotil dvěma hvezdičkama byl starší bavil jsem se u něj mnohonásobně víc. Bylo fain se koukat na detaily a neochuzené scény o "akční nádech požírajícího monstra", kdyžto u tohoto nového dílu mi připadá že kromě pár scén, které byly udělány přes PC se jednalo vesměs a tuctové klepání nohou a trapných zvuků... Mary Elizabeth Winstead, která zezačátku působí jako uťápnutá pipka zahrabaná kdesi v laboratoři na univerzitě, se najednou neohroženě stává velitelkou celého teamu vědců a společně s Joel Edgertonem, který dělá troubu ve vrtulníku začínají neohrožený boj proti vesmírnému vetřelci z antarktidy... Navíc ani tento snímek mi neřekl zhola nic, co to za loosery v té Antarktidě vůbec zaparkovalo v ledovci 200 metrů daleko, případně co to za emzáka bylo atd... Otázek spousta - odpověď žádná. Takže dvě hvězdy za zimu a za pár slušných animací trhajících se těl, jinak NUDA.

Vražedná terapie (2001)

Film mne nenechal klidným! Musím říci že něco tak psycho báječného jsem dlouho neviděl, zda-li vůbec někdy. Anglický dabing v audionahrávkách byl naprosto fantastický, příběh také. Fakt to bylo hodně kvalitní movie a mohu všem fanouškům horrorových snímků doporučit!

plakát

The Rise and Fall of a White Collar Hooligan (2012)

Nevím proč je v názvu filmu hooligan, když toto mělo s ultras společného snad jen pár snímků zezačátku. Film měl vcelku zajímavý námět, dostávala mne nádherná Rita Ramnani a ty její nádherná kukadla, jinak ten film byl o hovně. Celková pointa byla lehce předvídatelná, hudební doprovod nudný, herecké výkony průměrné. Vidět ten film bez titulků, tak bych z té britské angličtiny a obvzlášt z toho londýnského undergroundového slangu pochytil velké prd...

Mrtvý vesmír (2008)

Jako fanoušek této PC hry jsem se na movie musel podívat. Docela pěkný úvod k PC hře, ale přeci jen to bylo zbytečně krátké, navíc tato kreslená grafika mi moc nesedla. Každopádně když toto opomenu, příjemné zpracování a slušná storyline podtrhla že jsem se u tohoto snímku nenudil. Jen taková připomínka na konec když je člověk vystřelen do vesmíru bez skafandru neměl by náhodou zmrznout na kost? A to doslova.

Zálesák (1966)

Legendární dobrodružný film. Jsem jej poprvé viděl jako malej špunt, do mysli se mi obtiskla scéna s amputací nohy. Po velice dlouhé době jsem měl možnost jej zase shlédnout. Nádhera. Téměř 50letý snímek a jak dokáže potěšit.

Valdézovi koně (1973)

Jeden z nejslabších westernů co jsem kdy viděl. První a zároveň poslední přestřelka proběhla 5 minut před závěrem. Kde byla romantika na konci? NUDA

Umělec (2011)

NÁDHERNÝ FILMOVÝ KOUSEK! Na tento film jsem se těšil od prvního oznámení, bohužel dostal jsem se k němu až teď. Je vidět že i v dnešní době se lze ohlédnout zpět a natočit něco co se vymyká dnešním filmovým standartům. Jean Dujardin - pravý filmový svůdník, se svým umem dokáže jistě diváka vcucnout do křesla a neodejít dřív než snímek skončí. Nádherná Bérénice Bejo se svýma obrovskýma kukadlama, která dokáže člověku na rtech vykouzlit úsměv. Hudební doprovod na jedničku. A abych nezapomněl - pejsek to je panečku jeden z mnoha dalších "lepidel" po kterých člověk se neodlepí dřív než film skončí. Pro nás milovníky starých dob jednoznačně povinnost SHLÉDNOUT.